„Dzūkijos žiede“ norinčių dalyvauti daugiau, nei galėjo priimti organizatoriai

, Alius Mikelionis
„Dzūkijos žiede“ norinčių dalyvauti daugiau, nei galėjo priimti organizatoriai

Greičiausiai ratą įveikė K. Blėdis.

Balandžio 8 dieną automobilių klubas „Kardanas“ Alytuje surengė automobilių slalomo varžybas. Dalyviai buvo suskirstyti į penkias klases: priekiu ir galu varomi automobiliai, visais keturiais ratais varomos transporto priemonės, atskiroje grupėje varžėsi „Lada“ automobiliai, likusieji – laisvoje klasėje.
Norinčių dalyvauti automobilių slalome netrūko. Pavasariniame važiavime organizatoriai galėjo aptarnauti 75–80 autosporto mėgėjų, o norinčių buvo kur kas daugiau.
„Į varžybas dalyviai užsiregistravo akimirksniu. Prieš kelias savaites paskelbėme registraciją, tik vienos paros prireikė, kad būtų užregistruoti 75 dalyviai. Daugiau priimti negalime. Slalome dalyvavo autosportininkai iš Alytaus, Vilniaus, Kauno, Skuodo ir kitų miestų“, – sakė automobilių slalomo organizatorius Saulius Janulevičius.
„Dzūkijos žiedas“ – taip pavadinti važiavimai vyko Alytaus mieste, Pievų gatvėje. Įdomu ir tai, kad šiais metais tarybiniai automobiliai išskirti į atskirą klasę. Šios transporto priemonės traukia žiūrovų dėmesį ne ką mažiau nei brangūs ir galingi sportiniai automobiliai.
Pajusti sportinio automobilio galią galėjo ir Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktorius Vytautas Jastremskas. Jį „Subaru“ markės automobiliu pavežė žinomas lenktynininkas Justinas Kvaraciejus. 
Geriausiems lenktynininkams išdalintos taurės ir rėmėjų prizai. Greičiausią trasos laiką parodžiusiam sportininkui K. Blėdžiui atiteko Alytaus miesto mero Vytauto Grigaravičiaus taurė ir kelionių agentūros „Viva tour“ įsteigtas prizas – kelionė į Baltarusiją.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)