„Palermo“ savininkas nenusimena dėl nepalankaus teismo sprendimo

, Justina Pocevičiūtė
„Palermo“ savininkas nenusimena dėl nepalankaus teismo sprendimo

Kol vyksta teisminiai procesai, prekiauti alkoholiu kavinėje-bare „Palermo“ verslininkas teisę turi.

Teismas paliko galioti Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus sprendimą dėl picerijos „Palermo“ alkoholio licencijos panaikinimo, atmetęs UAB „Šaltmėtė“ skundą kaip nepagrįstą.
Kauno apygardos administracinis teismas nusprendė, kad Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2015 m. rugsėjo 30 d. įsakymas, naikinantis UAB „Šaltmėtė“ licenciją prekiauti alkoholiniais gėrimais, yra teisėtas, bei „Palermo“ skundą atmetė kaip nepagrįstą. „Palermo“ savininkas Valius Smaidžiūnas teigia raminantis savo darbuotojus, mat tai negalutinis verdiktas.
„Be abejo, be prekybos alkoholiu „Palermo“ būtų sunku išsilaikyti. Nerimauja ir darbuotojai. Tačiau tai tik pirmos instancijos teismas ir tai nieko nereiškia. Teismai vyks toliau“, – kalbėjo verslininkas Valius Smaidžiūnas.
Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktorius „Palermo“ licenciją panaikino, nes UAB „Šaltmėtė“ nepateikė pastato registracijos dokumentų. Tam pačiam savininkui V. Smaidžiūnui dalinai priklauso ir nebaigtos statybos pastatas šalia savivaldybės, kurio adresu ir išduotas maisto tvarkymo pažymėjimas picerijai. Šio pastato įregistruotas baigtumas 53 procentai. Tuo metu realiai kavinė veiklą vykdo laikinajame statinyje, esančiame tarp Rotušės a. 4 ir S. Dariaus ir S. Girėno g. 6 namo. Verslininkas su teiginiais nesutinka ir kreipėsi į teismą. Vis tik teismas priėmė jam nepalankų sprendimą, kurį šis ketina skųsti. 
„Žinokite, man labai neramios dienos, nes jaučiu kažkieno „ranką“, padėtą ant mano verslo. Nuolat vyksta tikrinimai. Tačiau žinau, kad esu teisus, ir toliau skųsiu teismui“, – sakė V. Smaidžiūnas.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)