Dainavos žodis

Alytaus informacinis portalas

Kultūra

Išleistas ilgai brandintas grupės „Vynas“ albumas

Albume – populiariausios grupės dainos.

Alius Mikelionis

Alytaus grupė „Vynas“ sekmadienį teatro didžiojoje salėje pristatys vinilinę plokštelę, kuri gavo „Vynilas“ pavadinimą. Tai – dovana ištikimiausiems Lietuvoje ir užsienyje gyvenantiems grupės gerbėjams, kurie, kol bus išleistas naujasis Artūro Sikorskio ir grupės dainų albumas, turėjo laukti nuo 1994 metų, kai „Vynas“ tąkart išleido pirmą ir iki šiol vienintelę kasetę, pavadintą „Sudie?..“.
Grupė susikūrė buvusioje vyno ir šampano gamykloje (dabar „Alita“) praėjusio šimtmečio dešimtajame dešimtmetyje. Jau pirmos „Vyno“ dainos pateko į nacionalinio Lietuvos radijo, taip pat komercinių ir regioninių radijo stočių lietuviškų dainų topus. Nors muzikantai keitėsi, tačiau grupė nuo savo stiliaus nenukrypo. Neabejotinai tekstų ir muzikos autoriaus Artūro Sikorskio kūryba išlaikė laiko egzaminą.
Naujame vinile – ir naujos, ir gerai žinomos melomanams dainos, tokios kaip „Čia jums ne Amerika“, „Pakelk bures“, „Pasimelsk“. Grupės dainos suskambės tradiciniu grupei būdingu melodingojo roko stiliumi. Plokštelėje – 11 kūrinių. Albumas įrašytas Lietuvoje, instrumentų suvedimas atliktas Suomijoje, o vinilo pavidalą įgavo Latvijoje.
Jau šį sekmadienį Alytaus miesto teatro Didžiojoje salėje išskirtinis renginys romantiškojo roko mėgėjams – grupės „Vynas“ ir draugų koncertas. Koncertas sutaps su pirma riboto tiražo plokštelės „Vynilas“ prekybos diena.

%d bloggers like this: