Dainavos žodis

Alytaus informacinis portalas

Kriminalai

Nužudymas Pivašiūnų seniūnijoje

Konfliktas kilo išgertuvių metu.

Alius Mikelionis

Antradienį apie 22 valandą Bendrasis pagalbos centras gavo pranešimą, kad Eigelonių kaime (Pivašiūnų sen.) galimai nužudytas 44 metų vyras. Septyniasdešimt penkerių pranešėjas aiškino, kad tai padarė jis. Atvykę pareigūnai ir medikai konstatavo 1974 metais gimusio vietos gyventojo mirtį. Ant kūno pastebėtos kirstinės ir durtinės žaizdos. Nusikaltimu įtariamas sodybos savininkas (gim. 1944 m.), jam nustatytas 2,66 promilės girtumas.
Girtaujama buvo 75 metų senolio sodyboje. Pirminiais duomenimis, išgertuvių metu kaimynai susipyko ir senolis sudavė trisdešimčia metų jaunesniam vyrui. Abu sugėrovai vienas kitą ir anksčiau pažinojo. Vietiniai kalba, kad tarp šių asmenų jau buvo kilę nesutarimų. Dėl ko šįsyk susikivirčijo Pivašiūnų sen. gyventojai, aiškinasi policijos pareigūnai. Trečiadienio popietę tyrėjai dar negalėjo pasakyti, dėl ko susipyko kaimynai, įtariamajam dar neskirta kardomoji priemonė.
Alytaus rajono Pivašiūnų seniūnijos socialinė darbuotoja Laima Navickienė nieko blogo apie vyrus pasakyti negalėjo. Esą tai buvo įprasti kaimo gyventojai, abu be antrų pusių, socialinėmis pašalpomis paskutiniu metu nesinaudojo. Kaimynai kalbėjo, kad įtariamasis planavo parduoti sodybą, tvarkėsi dokumentus.
Jeigu bus įrodyta septyniasdešimt penkerių senolio kaltė, jam grės iki 15 metų nelaisvės.

%d bloggers like this: