Dainavos žodis

Alytaus informacinis portalas

Kriminalai

Padegėjas sėja baimę Rimėnuose

Alius Mikelionis

Rimėnuose supleškėjo gyventojų sandėliukai, padegimu įtariamo vyro ieškojo kelios dešimtys vietos gyventojų, o vėliau supleškėjo ir įtariamojo namas, spėjama, kad jį padegė pats savininkas.
Birželio 13-osios parą Rimėnuose kilo du gaisrai. Abiem atvejais įtariamas padegimas. Antradienį apie 17 valandą supleškėjo daugiabučio gyventojų sandėliukai, čia gyventojai laiko buities rakandus, turi augintinių – vištų, šunų, triušių, ponas Ramūnas laiko arklį, tačiau dėl kaitros šįsyk nusprendė palikti jį lauke. Antradienį vyras grįžęs iš darbo sulaukė giminaitės pranešimo, kad dega ūkinis pastatas. Į gaisravietę atvyko gausios ugniagesių pajėgos, šešios autocisternos, tačiau ūkinio pastato išgelbėti nepavyko. Gaisras ėmė plisti kito statinio link ir dalį jo sunaikino. Gaisro metu sudegė sandėliukai ir juose buvęs vietos gyventojų turtas.
„Gaisras plito labai greitai. Kai atvažiavo ugniagesiai, pastatas jau buvo beveik sudegęs“, – guodėsi daugiabučio gyventojai, kuriems ir priklauso šalia namo esantis ūkinis pastatas.
Padegimu įtariamas vietos gyventojas, jis aplinkiniams gerai žinomas. Esą tądien vyriškis konfliktavo su parduotuvės savininku ir sprukdamas nuo krautuvininko galėjo įmesti degų daiktą į daugiabučio gyventojams priklausančius sandėliukus. Įtariamo padegėjo ėmė ieškoti ir policijos pareigūnai, ir vietos gyventojai. Tačiau sučiupti vyro nepavyko. Naktį rimėniškiai vėl išgirdo sirenas. Šįkart degė namas, priklausantis įtariamam padegėjui.
Rimėnų kaimo gyventojai gyvena baimėje. Žmonės naktį bijo miegoti, baiminamasi naujų gaisro atvejų. Atstatyti sudegintą turtą bus sunku, mat jis nebuvo draustas. Gaisrų Rimėnuose būta ir anksčiau. 2011 metais daugiabutyje sprogo dujos, tąkart įtarta, kad neblaivus buto savininkas specialiai nudaužė dujų baliono reduktorių. Keturių butų namo dalis iki šiol nesutvarkyta.

%d bloggers like this: