Dainavos žodis

Alytaus informacinis portalas

Sportas

Europos judumo savaitę paminėjo žygiu dviračiais, pėsčiomis ir linksmaisiais žaidimais!

2019 m. rugsėjo 20 dieną Alytaus r. meno ir sporto mokykla organizavo sporto ir sveikatingumo renginį „Judėkime kartu“, skirtą Europos judumo savaitei pažymėti. Renginio dalyviams buvo pasiūlyta rinktis žygį dviračiu „Aplink Daugus“ arba žygį pėsčiomis „Daugų ežero pakrante“ ir „Linksmąją estafetę“.
Renginyje dalyvavo Alytaus r. meno ir sporto mokyklos mokiniai, mokytojai bei Daugų bendruomenės atstovai. Dviratininkai ne tik įveikė septynių kilometrų distanciją, bet ir viktorinoje pasitikrino žinias apie Daugų miestelio istoriją. Pėsčiomis dalyviai įveikė trijų kilometrų distanciją, aplankė „Šventapetrio kalnelį“, Daugų Dievo Apvaizdos bažnyčią. Sugrįžusius žygio dalyvius mokyklos direktorė Auksė Sapežinskienė pasveikino sėkmingai ir saugiai įveikusius pasirinktas trasas, įteikė dalyvio medalius.
Atgavę jėgas, renginio dalyviai pasidalino į komandas, dalyvavo „Linksmosios estafetės“ varžybose, kur geros emocijos liejosi per kraštus. Po estafetės varžybų dalyviai prie arbatos puodelio aptarė dienos renginį, pasidalino savo įspūdžiais ir išsiskyrė iki kitų Alytaus r. meno ir sporto mokyklos organizuojamų renginių, kurių kaip visada netruks.

Alytaus r. meno ir sporto mokyklos informacija

%d bloggers like this: