Dainavos žodis

Alytaus informacinis portalas

Kultūra

Edukacinė popietė „Kūrybinės inspiracijos. Rudeninių spalvų paletėje“

Spalio 21 dieną Alytaus r. meno ir sporto mokyklos kolektyvas pakvietė Daugų miestelio įstaigas, bendruomenes, kolektyvus į edukacinę popietę „Kūrybinės inspiracijos. Rudeninių spalvų paletėje“. Į kvietimą atsiliepė Daugų seniūnijos kolektyvas, Alytaus rajono neįgaliųjų draugijos Daugų skyriaus bendruomenė, Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Viltis“ Alytaus padalinio nariai, Daugų Vlado Mirono gimnazijos ir darželio bendruomenės, Trečiojo amžiaus universiteto Daugų padalinio moterų vokalinis-instrumentinis ansamblis „Suvingio banga“, „Daugų krašto“ asociacijos bendruomenė.


Eksponuojami gaminiai, padaryti iš įvairių rudeninių augalų, gėlių, daržovių ar vaisių, puokštės, stalo papuošimo dekoracijos užpildė linksmą stalų traukinuką. Traukinys „vežė“ ir „Rudenį su vėju“, „Debesis“, „Vikingų laivus“, „Nykštukus“, „Išskrendančius paukščius“, „Dingusius batukus“, saldžias kriaušes ir saldžią arbatą.
Renginio svečiai – vokalinio-instrumentinio ansamblio „Suvingio banga“ dalyvės ir koncertavę mokiniai: Lukas, Ugnė ir Emilija, Gabrielė, Aida, Aušrinė, Jovita ir Laura, Skaitė. Jų mokytojai Laimutė Aleksiupienė, Rasa Babarskienė, Joana Laugalienė, Gintautas Pikūnas, Laima Zalanskienė, Margarita Ivanauskienė ieškodami 100 priežasčių, kodėl ruduo yra nuostabus metų laikas, vaišinosi kvapnia arbata ir džiaugėsi darbelių paroda.
Nuoširdžiai dėkojame mamytėms ir tėveliams, mokiniams, Daugų bendruomenėms, geranoriškai prisidėjus prie kūrybinės mūsų iniciatyvos savo kūrybiniais darbais.
Ačiū, kad esate kartu. Linkime prasmingų darbų, ištvermės ir sveikatos.
Renginio iniciatorės Laimutė Aleksiupienė ir Rasa Babarskienė

%d bloggers like this: