Dainavos žodis

Alytaus informacinis portalas

Kriminalai

Vyras juodais drabužiais baugina alytiškius

Paskutiniu metu socialiniuose tinkluose platinami panašūs įrašai.

Goda Čiginskaitė

Pastarosiomis dienomis socialiniuose tinkluose ėmė plisti įrašai, jog Alytaus mikrorajonuose pastebimas vyras juodais drabužiais, kuris bando įsilaužti į automobilius ir butus.
Komentuodami gyventojai pasakojo netgi savo patirtis, jog mato per langus, kaip vyras ieško neužrakintų automobilių arba per langą žiūri, ar nepalikta vertingų daiktų. Kiti pasakoja jautę, kaip buvo klebenamos buto durys ir tikrinama, ar jos užrakintos.
Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato komunikacijos poskyrio vedėja Kristina Janulevičienė šią informaciją patvirtino. „Mūsų pareigūnai pastebėjo, kad socialiniuose tinkluose plinta tokia informacija. Tikrai tokių smulkių atvejų yra fiksuotų ir policijos suvestinėje. Žmonės pastebi, kad vaikšto tamsiai apsirengęs vyriškis, tačiau išsikvietus policijos pareigūnus, vyriškio rasti nepavyko“, – kalbėjo K. Janulevičienė.
Policijos atstovė ragina saugoti savo asmeninį turtą, kad jis netaptų lengvu ilgapirščių grobiu. „Visada reikia nepamiršti užsirakinti savo automobilius, buto duris. Buvo konkretus atvejis, kai gyventojas paliko neužrakintą automobilį ir buvo apšvarintas. Visada prieš išeinant reikia patikrinti, ar užrakinote duris, automobilio duris. Išvykstant reikia įspėti artimesnius gimines, kaimynus. O jeigu matote įtartinus asmenis, kreipkitės į pareigūnus telefonu 112“, – rekomendavo policijos atstovė.

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

%d bloggers like this: