Dainavos žodis

Alytaus informacinis portalas

Sveikata Verslas

Medikų kovai su virusu – verslo parama respiratoriais

Alytaus rajono Pirminės sveikatos priežiūros centro vadovė G. Ilgūnaitė su UAB „MYPC“ vadovu D. Mažeika.

Goda Čiginskaitė

Suvienijus didžiausios pasaulyje vaizdo stebėjimo sprendimų kūrėjos „Hikvision“ įgalioto atstovo UAB „BK Grupė“ ir vaizdo stebėjimo sistemų diegėjo iš Alytaus UAB „MYPC“ pajėgas, Alytaus rajono savivaldybės pirminės sveikatos priežiūros centrui bei Alytaus poliklinikai padovanota tūkstantis respiratorių.


„Galima dar ir dar kartą kalbėti apie susiklosčiusią situaciją, bet vietoje to mes renkamės veikti. Kartu su partneriais jaučiame pareigą bei atsakomybę prisidėti, partneriai gali pasidalinti savo sukaupta kapitalo dalimi su kitais, todėl gautomis apsaugos priemonėmis dalijamės su Alytaus poliklinika bei rajono pirminės sveikatos priežiūros centro medikais“, – kalbėjo alytiškis verslininkas, bendrovės „MYPC“ vadovas.
Anot Alytaus poliklinikos vadovo Mariaus Jasaičio, medikai yra žmonės, kurie šiandien stovi priešakinėje kovos su koronavirusu fronto linijoje, stengiasi užtikrinti visuomenės gerovę, bet tam, kad galėtų apsaugoti mus, pirmiausia turi saugiai jaustis patys.
„Norėčiau padėkoti „BK grupės“ atstovams, kad verslui tokiu sunkiu metu jie surado galimybių paremti polikliniką. Mums stinga respiratorių. 800 padovanotų labai pagelbės. Pagal reikalavimus, respiratoriai keičiami kasdien. Tokios dovanos gyvybiškai reikalingos. Iš savų resursų būtų sunku. Žinoma, ieškotume įvairių sprendimų, nes be jų dirbti neįmanoma“, – sakė Alytaus poliklinikos direktorius Marius Jasaitis.
Alytaus rajono pirminės sveikatos priežiūros centrui padovanota 200 respiratorių. Įstaigoje dirba apie 160 darbuotojų, daugiau nei pusė – šiandien pavojingomis sąlygomis dirbančių medikų.
„Tokia parama ypač svarbi. Ir ne tik materialine išraiška, bet ir moraline. Medikams svarbu jausti palaikymą, solidarumą, jie jaučiasi ne vieni, turi motyvacijos kovoti šiame kare su virusu“, – sakė Pirminės sveikatos priežiūros centro direktorė Giedrė Ilgūnaitė.

%d bloggers like this: