Dainavos žodis

Alytaus informacinis portalas

Politika

Merui įteiktas šaulių apdovanojimas

Alytaus apskrities šaulių vadas Skirmantas Valatkevičius įteikė rajono merui Algirdui Vrubliauskui Lietuvos šaulių sąjungos apdovanojimą.

Alytaus rajono savivaldybės merą Algirdą Vrubliauską Lietuvos šaulių sąjungos vadas pulkininkas leitenantas Gintaras Koryzna apdovanojo Lietuvos šaulių sąjungos 100-mečio jubiliejine moneta, skiriama už pavyzdingą šaulišką tarnybą, pilietiškumo, patriotiškumo ir savanorystės principų sklaidą visuomenėje.

Alytaus rajono merui įteiktas apdovanojimas – LIetuvos šaulių sąjungos 100-mečio jubiliejinė moneta.

Apdovanojimą merui perdavė Šaulių sąjungos Karininko Antano Juozapavičiaus rinktinės vadas ats. kpt. Skirmantas Valatkevičius.
Alytaus rajono savivaldybė jau daug metų glaudžiai bendradarbiauja su rinktine. „Esame dėkingi už šaulių palaikymą ir bendradarbiavimą su mumis, stovyklų vaikams organizavimą. Bendradarbiausime dar daugiau. Mes visada sulaukiame rajono mero palaikymo, o rajono šauliai yra labai pilietiški, taip pat aktyviai dalyvauja koronaviruso prevencijos darbe“, – sakė apdovanojimą merui perdavęs apskrities šaulių vadas S. Valatkevičius.
Alytaus rajono savivaldybės meras A. Vrubliauskas, vicemerė Dalia Kitavičienė susitikimo metu aptarė ir tolimesnį bendradarbiavimą su šauliais, stovyklų, kurios planuojamos šią vasarą, organizavimą rajone.

Savivaldybės vadovai ir šaulių vadas aptarė ne vienerius metus trunkantį glaudų bendradrabiavimą.

Alytaus rajono savivaldybės informacija

%d bloggers like this: