Dainavos žodis

Alytaus informacinis portalas

Kultūra Politika

Kas gražiausias – sprendimą priimti nebus lengva

Aplinką puošia gėlynai.

Alytaus rajono aplinkos tvarkymo konkurse šiemet – 17 dalyvių:individualų gyvenamųjų namų, sodybų savininkai, ūkininkai, kaimo turizmo sodybos, bendruomenės, įmonės, organizacijos, kurie vertinami atskirtose kategorijose.
Įvairūs gėlynai, poilsio kampeliai, aktyvaus laisvalaikio vietos – visa tai gali tilpti vienoje sodyboje, kurių savininkai nuolat sukasi nesibaigiančiame aplinkos kūrimo ir puoselėjimo procese, o sukurtu vaizdu džiugina ir save, ir aplinkinius. Jau trečius metus organizuojamo Alytaus rajono aplinkos tvarkymo konkurso komisija turės priimti sprendimą, kas taps nugalėtojais šiais metais.
Komisija aplankė visus dalyvius, gyvenančius Alytaus, Krokialaukio, Simno, Alovės, Daugų, Punios seniūnijose.

Aplinkos tvarkymo komisijos pirmininkui V. Pranskevičiui (nuotr. viduryje) ir nariams nelengva užduotis išrinkti geriausius.


„Konkursas įgauna tradicijas. Žmonės apie jį teiraujasi, teikia prašymus dalyvauti. Ir tai džiugina. Rodyti, kaip tvarkai aplinką, nėra pagyrūniška, nereikia gėdytis įdėto darbo. Reikia gėdytis, jei nesitvarkai. Apsilankėme pas visus dalyvius ir visiems sakome ačiū, kad tvarkotės, kad turite minčių, kad dalijatės jomis. Komisija turės priimti sprendimą, kas šiais metais taps nugalėtojais, ir tai padaryti nebus lengva“ , – sakė savivaldybės Aplinkos tvarkymo konkurso komisijos pirmininkas, savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Virgilijus Pranskevičius.
Komisija, įvertinusi konkurso dalyvius, rezultatus paskelbs ketvirtąjį metų ketvirtį.

Alytaus rajono savivaldybės informacija

%d bloggers like this: