Dainavos žodis

Alytaus informacinis portalas

Kriminalai

Statybininkų gatvėje pasikeitė eismo žymėjimas

Privaloma vadovautis kelio ženklu.

Alius Mikelionis

Eismo sąlygas Alytuje sunkina ne tik vienu metu prasidėję trijų žiedinių sankryžų įrengimo darbai, kai kur vairuotojus klaidina pasikeitęs eismo žymėjimas.
Jau kuris laikas Statybininkų gatvėje, prieš susikertant su Likiškėlių gatve, vairuotojai, norintys važiuoti tiesiai, tai gali daryti tik iš pirmos eismo juostos. Stovi ir tai nurodantis ženklas. Anksčiau tiesiai buvo galima važiuoti iš abiejų juostų. Dalis vairuotojų greičiausiai nepastebi pasikeitimo ir naudojasi abiem juostom. Gali būti, kad juos klaidina ant asfalto likęs žymėjimas, rodantis galimybę važiuoti tiesiai ir iš antros juostos. Dar viena problema šioje sankryžoje – ties PC „Senukaׅi“ neveikiantis raudonas šviesoforo signalas. Ketvirtadienį (gruodžio 3 d.) čia susidūrė du automobiliai. Pirminiais duomenimis, vienas automobilis važiavo Statybininkų gatvės įkalne ir susidūrė su tuo metu Likiškėlių gatve važiavusiu kitu automobiliu. Kas kaltas dėl eismo įvykio, padėjo aiškintis policininkai. Sekmadienį apie 11 valandą Statybininkų gatvėje įvyko kitas eismo įvykis, nors oro sąlygos buvo geros. Žiedinėje sankryžoje susidūrė du automobiliai. Įvykio vietoje taip pat dirbo policija.
Pasikeitus važiavimo sąlygoms ir anksčiau pradėjus temti, vairuotojai turi būti atidesni, o pėstieji neturi pamiršti, kad tokiu metu jie sunkiau pastebimi, tad privalo turėti šviesą atspindinčių priemonių. Alytaus miesto savivaldybės atstovas S. Stumbras žadėjo, kad nauja žiedine sankryža eismas bus atnaujintas gruodžio pradžioje.

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

%d bloggers like this: