Dainavos žodis

Alytaus informacinis portalas

Politika

A. Vrubliauskas tarp geriausių šalies merų, skelbiančių susitikimus su interesų grupėmis

A. Vrubliauskas yra antras šalyje pagal viešai skelbiamas darbotvarkes.

„Transparency International“ Lietuvos skyrius (TILS) paskelbė merų atskaitomybės rezultatus. TILS išnagrinėjo merų, jų pavaduotojų, savivaldybės administracijos direktorių viešai skelbiamas darbotvarkes. Tarp geriausiai viešinančių darbotvarkes šalies merų yra ir Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas.
A. Vrubliauskas yra antras šalyje pagal viešai skelbiamas darbotvarkes ir pranešimus apie susitikimus su interesų grupių atstovais per antruosius 2019–2023 metų kadencijos metus. Šią poziciją jis dalinasi su Ignalinos rajono savivaldybės meru Justu Rasiku. Abu merai viešai skelbė po 122 susitikimus. Daugiausia susitikimų yra paviešinęs Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka – 177.
„Smagu, kad esame pastebėti ir įvertinti. Ir toliau tai darysime, skelbsime, viešinsime, nes visuomenė turi teisę žinoti“, – sakė A. Vrubliauskas.
„Džiugu, jog savivaldybių vadovai pradeda skelbti vis daugiau informacijos, kuri mums padėtų suprasti, kaip atrodo kasdienis jų veikimas“, – „Žinių radijo“ laidoje „Ryto espresso“ sakė „Transparency International“ Lietuvos skyriaus vadovas Sergejus Muravjovas. Anot jo, norėtųsi, jog per ateinančius metus detalias ilgalaikes darbotvarkes pradėtų viešinti visi merai, jų pavaduotojai bei administracijų vadovai.
Alytaus r. savivaldybės ir „Transparency International“ Lietuvos skyriaus informacija

%d bloggers like this: