Dainavos žodis

Alytaus informacinis portalas

Politika

Alytaus rajono savivaldybėje pagerbti nusipelnę jubiliatai

Iš įvairių rajono seniūnijų susirinkusius spalio mėnesio jubiliatus savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas pasveikino nuoširdžia padėka už gerą darbą, aktyvią visuomeninę veiklą, pagalbą aplinkiniams.
„Kiekvienas už savo veiklą nusipelnote padėkos žodžių, nes darote daugiau, nei priklauso, padedate tiems, kuriems reikia pagalbos, savo darbais garsinate Alytaus rajoną. Linkiu visokeriopos sėkmės, džiaugsmo, žinoma, – sveikatos“,– sukaktuvininkams linkėjo savivaldybės vadovas.
Jubiliatus taip pat sveikino mero pavaduotoja Dalia Kitavičienė, administracijos direktorė Gintarė Jociunskaitė. Kartu su padėkomis jiems įteiktos atminimo dovanos ir gėlių puokštės.
Mero padėkos jubiliejaus proga skirtos: Danutei Daukšienei, Alovės seniūnijos bendruomenės „Susiedai“ narei, – už aktyvų dalyvavimą bendruomenės ir folkloro ansamblio „Susiedai“ veikloje, už lietuvių liaudies tradicijų puoselėjimą, Alytaus rajono garsinimą; Ingai Svilainienei, Daugų seniūnijos gyventojai, vaikų globėjai, – už tai, kad atveria savo širdį be tėvų globos likusiems vaikams, kuria jiems namus, dovanoja rūpestį ir meilę; Ramunei Gaisrienei, UAB „Disolis“ direktorei, šeimos gydytojai, – už atsidavimą profesijai, nuoširdų darbą ir pagalbą rajono gyventojams; Mindaugui Matulioniui, Krokialaukio seniūnijos ūkininkui, – už nuoširdžią pagalbą gyventojams, finansinę paramą seniūnijos bendruomenėms; Raimondui Kazakevičiui, Mikalavo kaimo bendruomenės „Šilaičiai“ nariui, – už aktyvią bendruomeninę ir sportinę veiklą; Artūrui Dobravolskui, Pivašiūnų seniūnijos darbuotojui, – už sąžiningą darbą, nuoširdžią pagalbą seniūnijos gyventojams; Onai Slavinskienei, Pivašiūnų globos namų administratorei, – už nuoširdų, pasiaukojamą darbą su pagyvenusiais žmonėmis, kolektyvo telkimą; Valdui Svirinavičiui, Greitosios medicinos pagalbos stoties vairuotojui-pagalbiniam darbuotojui, – už sąžiningai atliekamą darbą, ilgametę tarnybą; Monikai Klimavičienei, Alytaus r. Miroslavo gimnazijos darbuotojai, – už rūpestingai ir sąžiningai atliekamą darbą, nuoširdžią pagalbą gimnazijos bendruomenei; Vytautui Mocevičiui, Miroslavo globos namų direktoriui, – už sąžiningą darbą, profesionalų globos namų teikiamų paslaugų organizavimą, nuoširdžią pagalbą ir dėmesį globos namų gyventojams; Gintautui Šmitui, Alytaus r. kultūros centro Punios sk. kultūrinės veiklos vadovui, liaudiškos muzikos kapelos „Punelė“ vadovui, – už ilgametį ir svarų liaudiškos muzikos tradicijų puoselėjimą, Alytaus rajono garsinimą, aktyvią veiklą Punios bendruomenėje.
Kandidatus apdovanojimams teikia seniūnai bei įstaigų vadovai, savivaldybės administracijos skyrių vedėjai.

Alytaus rajono savivaldybės informacija

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

%d bloggers like this: