Aiškėja, kada bus atnaujintas eismas Jotvingių gatve

, Alius Mikelionis
Aiškėja, kada bus atnaujintas eismas Jotvingių gatve

Darbus planuojama baigti laiku.

Eismas Jotvingių gatve bus atnaujintas dar negreitai, nors ir viskas vyksta pagal planą, sako Statybos skyriaus specialistas Sigitas Stumbras. Viena kelio pusė jau išasfaltuota, tad darbininkai persikėlė į kitą. Tuo tarpu gyventojai mano, kad mažiau nei kilometro atkarpą būtų galima sutvarkyti ir greičiau, bet, anot specialistų, sugaištama daugiau laiko, nes čia ne tik tiesiamas kelias, bet vyksta vandentiekio ir fekalinės kanalizacijos inžinerinių tinklų rekonstrukcija.
Važiuoti Jotvingių gatve gali tik specialusis transportas. Todėl vairuotojai priversti rinktis aplinkkelius. Dėl to tiek Tvirtovės, tiek Rūtų gatvės labiau apkrautos.
„Tiksliai pasakyti, kada bus galima važiuoti Jotvingių gatve, būtų sunku. Realiai tai būtų tada, kai rangovas baigs antrą kelio dalį ir išasfaltuos ją pirmu dangos sluoksniu. Šiuos darbus planuojama atlikti spalio mėnesio pradžioje“, – sakė Statybų sk. vyriausiasis specialistas Sigitas Stumbras.
Jotvingių gatvės darbus planuojama baigti gruodžio mėnesį. Čia bus įrengti žalieji plotai su laistymo sistema, dviračių takas per pusę šaligatvio, atnaujinta važiuojamoji dalis su saugumo salelėmis, automobilių stovėjimo aikštelė, taip pat bus sumontuotas naujas apšvietimas. Jotvingių gatvės rekonstrukcija atsieis 1 400 mln. eurų.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)