Alytaus rajono santuokų rūmai gali atitekti verslininkui?

, Goda Čiginskaitė
Alytaus rajono santuokų rūmai gali atitekti verslininkui?

Šiuose santuokų rūmuose vyksta Alytaus miesto ir rajono porų iškilmingos santuokų ceremonijos.

Alytaus rajono savivaldybės santuokų rūmai, kur tuokiasi ne tik rajono, bet ir miesto poros, gali atitekti verslininkui Valiui Smaidžiūnui. Tokį sprendimą priėmė pirmos instancijos teismas. Alytaus rajono savivaldybė šį sprendimą apskundė.
Alytaus rajono savivaldybei priklausantys Santuokų rūmai naudojami ne tik rajono, bet ir miesto porų iškilmingoms santuokoms registruoti. Netikėta žinia – verslininkui V. Smaidžiūnui priklauso dalis šio pastato. Išnagrinėjęs nuosavybės dokumentus, išanalizavęs brėžinius pastebėjo, kad ši pastato dalis net per tris aukštus priklauso jam.
„Pagal pirmos instancijos teismo sprendimą, rajono savivaldybė turi atlaisvinti patalpas. Esu įsitikinęs, kad ten mano nuosavybė, tačiau prieš eilę metų rajono savivaldybė išsikirto įėjimą ir naudoja visus tris pastato aukštus“, – komentavo verslininkas V. Smaidžiūnas.
Verslininkas pasakojo, kad prieš kurį laiką įsigijo Rotušės aikštėje esančių patalpų akcijas. „Pradėjau nagrinėti brėžinius ir pamačiau, kad man trūksta dalies patalpų. Pradėjau domėtis Registrų centre, kadangi buvo sunku – kreipiausi į teismą.  Žinoma, tai tik pirmos instancijos teismas, tačiau mažytė pergalė maloni“, – sakė  V. Smaidžiūnas.
Nors pirmos instancijos teismas Alytaus rajono savivaldybę įpareigojo atlaisvinti patalpas, ši jokiu būdu nesutinka ir sprendimą jau apskundė. Ginčą nagrinėja Kauno administracinis teismas.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)