Elektros tiekimą nutraukusiam verslininkui – tūkstantinės baudos

, Alius Mikelionis
Elektros tiekimą nutraukusiam verslininkui – tūkstantinės baudos

Už elektros nutraukimą – baudos A. Povilanskui.

Buvusioje vaikų poliklinikoje (Vilties g. 5) patalpas iš A. Povilansko įsigiję žmonės ir čia įkūrę parduotuves ar kitas paslaugas teikiančias įmones pateko į savotiškus jo spąstus, mat rugsėjo pirmą dieną patalpų pardavėjas staiga nutraukė elektros tiekimą. Kad verslininkai patys nepasijungtų elektros, ėmė saugoti skydinę.
Pasak elektros neturinčių verslininkų, A. Povilanskas reikalavo pasirašyti elektros subtiekimo sutartį, tačiau verslininkai norėjo tiesiai atsiskaityti už elektrą. Tai galima padaryti tik visų patalpų savininkų bendru sutarimu, bet A. Povilanskas parašo nededa, todėl verslininkai negali tiesiogiai sudaryti sutarties su elektros tiekėjais. 
Pusantro mėnesio be elektros likę verslininkai kreipėsi į Alytaus apylinkės teismą, kuris įpareigojo A. Povilanską atstatyti elektros tiekimą, tačiau šis teigia, kad tam reikia laiko. Tačiau, regis, konflikto rezultatas krypsta verslininkų pusėn. Alytaus rajono apylinkės teismas už teismo sprendimo nevykdymą ir savavališką elektros išjungimą buvusios vaikų poliklinikos pastate Vilties g. 5 veikiančioms įmonėms skyrė baudą – po 100 eurų už kiekvieną dieną nuo rugsėjo 13 dienos. Teismas baudą paskyrė spalio 13 d., tad jau susidarė mokėtina 3 tūkst. eurų suma. Jeigu patalpų dalies savininkas, pastate savavališkai besielgiantis Algirdas Povilanskas, verslininkams neatstatys arba trukdys atstatyti elektros tiekimą, bauda augs su kiekviena diena ir ji bus skirta valstybei. 
Iki šiol elektros neturintys verslininkai abejoja, ar baudos sudrausmins A. Povilanską. Jie įtaria, kad patalpas jiems pardavęs vyras gali baudų nemokėti ir elektros nejungti. 
Vilties gatvės 5 namo languose – reklaminiai skydai apie parduodamas patalpas. Neoficialiomis žiniomis, jie priklauso elektrą atjungusiam verslininkui. 

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)