aikštėlė

Dėl aikštelės Alytaus miesto centre nesiliauna aistros

, Daina Baranauskaitė
Trys daugiabučiai Alytaus miesto centre liko be automobilių stovėjimo aikštelės, mat ten, kur dar prieš savaitę statė transporto priemones, įrengta privati aikštelė. Už automobilio statymą savininkė mėnesiui prašo 25 eurų. Gyventojai nesutinka mokėti, kyla daugybė konfliktų.

Šašlykinės aikštelėje nuvirto medis

, Alius Mikelionis
Trečiadienį į darbą atvykę Ulonų gatvėje įsikūrusios šašlykinės darbuotojai nustebo, mat šalia maitinimo įstaigos buvo nuvirtęs didelis medis. Pušis vos nesiekė kavinės pastato. Laimei, tuo metu populiarios maitinimo įstaigos prieigose automobilių nebuvo, nors įprastai aikštelėje transporto priemonių būna nemažai. Nepatvirtintais duomenimis, medis augo ne maitinimo įstaigos teritorijoje, tokiu atveju jo išgabenimu turės pasirūpinti aplinkosaugininkai.  

Atnaujinami pokalbiai su Maxima atstovais dėl sklypo miesto centre likimo

, Daina Baranauskaitė
Alytaus miesto meras susitiko su UAB Maxima LT generaline direktore Kristina Meide ir suderino susitikimą rugpjūčio mėnesiui, kai aptars sklypo miesto centre likimą.
Dėl sklypo Alytaus miesto centre tarp miesto vadovų ir UAB Maxima LT nesutarimai bei derybos vyksta dešimtmetį. Prieš mažiau nei pusantrų metų Maxima sutiko nugriauti seną autobusų stotį – pastatą vaiduoklį. Po senosios stoties nugriovimo liko neatsakytas klausimas – kaip turėtų būti išnaudotas didelis miesto centre esantis sklypas.

Statybininkų gatvės 62 namo bendrija sunumeravo automobilių aikštelę

, Alius Mikelionis
Dažnas kiek vėliau namo grįžęs daugiabučio gyventojas susiduria su problema, kur pastatyti automobilį. Transporto priemonių gyventojai turi tiek, kad visiems daugiabučių aikštelėse vietos neužtenka, tenka ir šalikelėje palikti, ir ant žolės užvažiuoti. 
Dar viena problema, jei gretimo namo gyventojai pastato automobilį kaimynų kieme. Pagal nerašytą taisyklę tai daryti nepadoru. Būtent dėl tokios priežasties Statybininkų gatvės 62 daugiabučio bendrija nusprendė pažymėti savo teritoriją.

Prasidėjus Jotvingių gatvės rekonstrukcijos darbams, verslininkai priversti užsidaryti

, Alius Mikelionis
Prasidėjusi Jotvingių gatvės rekonstrukcija sutrikdė nusistovėjusį dviejų kioskų savininkų gyvenimo ritmą. Kad vyks darbai šioje teritorijoje, smulkieji verslininkai buvo įspėti iš anksto. Raktų dirbtuvių ir kebabinės savininkams dar buvo leista dirbti, kol pasirodys sunkioji technika. Ketvirtadienį ji atvažiavo. Traktorius pradėjo ardyti aikštelę, įmonės „Nivelsta“ darbuotojai – šaligatvius. 
Ką daryti, smulkieji verslininkai nežino. Vietos, kur jie galėtų dirbti, dar neturi.

Iš tuščios krepšinio aikštelės išprašyti vaikinai pasipiktino nustatyta tvarka

, Alius Mikelionis
Paskutiniu metu visuomenė sunerimusi dėl nejudraus jaunimo gyvenimo būdo, nutukimo ir kitų su tuo susijusių problemų. Tačiau šiuolaikinės technologijos užvaldė ne visus, sportuoti norinčių tikrai yra, tad „Dainavos žodis“ nusprendė pasižvalgyti, kokios sąlygos mūsų mieste sudarytos aktyvų gyvenimo būdą propaguojantiems žmonėms. 
Populiariausia sporto šaka Lietuvoje – krepšinis.

Dėl automobilių stovėjimo aikštelės – dviejų verslininkų nesutarimai

, Daina Baranauskaitė
Metus laiko konfliktinė situacija tvyro tarp bendrovės „Iris“ ir verslininkės Loretos Šerkšnienės. Konflikto objektas – automobilių stovėjimo aikštelė. Pramonės rajone, buvusios Alytaus tekstilės teritorijoje, tiek viena, tiek kita pusės turi pastatus, tačiau bendrovė „Iris“ įsigijo automobilių stovėjimo aikštelės dangas, dabar savo lėšomis tiesia asfaltbetonio dangą, planuoja įsirengti užkardą, o smulkiajai verslininkei L. Šerkšnienei prie savo pastato bus galimybė tik prieiti, o ne privažiuoti.

Alytaus tarybos netenkina verslininkų ginčai užtveriant aikšteles ties „Jotvingiu“ ir stikliniu pastatu

, Daina Baranauskaitė
Alytaus miesto centre, ties „Skirnuvos“ stikliniu pastatu ir prekybos centru „Jotvingis“, paskutiniu metu nuolat vyksta nesusipratimai. Verslininkas Edvardas Griškelis užsitvėrė savo sklypą ties stikliniu pastatu, prieš keletą dienų „Alytaus prekybos“ vadovas Vilius Gavelis pateikė dar didesnę staigmeną – pusdieniui užtvėrė automobilių stovėjimo aikštelę tarp stiklinio pastato ir prekybos centro „Jotvingis“. Abu įvažiavimai į aikštelę buvo užtverti, juos akylai stebėjo apsaugos darbuotojai.

Alytaus Dailės mokyklos direktorius laimėjo bylą dėl keliuko

, Daina Baranauskaitė
Alytaus Dailės ir Dailiųjų amatų mokyklų direktorių nesutarimus dėl keliuko nagrinėjęs Alytaus rajono apylinkės teismas įpareigojo Dailiųjų amatų mokyklos direktoriui Arvydą Švirmicką pašalinti visas kliūtis ir leisti naudotis keliuku bei aikštele.
Nors viešumoje Alytaus Dailės ir Dailiųjų amatų mokyklų vadovai tiesia vienas kitam rankas, tačiau karo kirvis toli gražu neužkastas. Nesutarimai dėl šio keliuko ir aikštelės prasidėjo prieš trejus metus. Teismą pasiekusio konflikto kulminacija įvyko pernai vasarą, kai A.

Dailiųjų amatų ir Dailės mokyklos direktorių nesutarimas dėl aikštelės persikėlė į teismą

, Alius Mikelionis
Nesutarimai tarp dviejų įstaigų kilo dėl aikštelėje statomų automobilių. Parkavimui nepritaria Dailiųjų amatų mokyklos direktorius Arvydas Švirmickas. Anot jo, aikštelė įstaigai perduota mokomiesiems tikslams, todėl  įstaiga pastatė laikinuosius statinius, vėliau įrengė ir kelio atitvarą. 
Būtent tai ir užkliuvo kaimyninės įstaigos direktoriui Redui Diržiui, kuris teigia, kad kelias servitutinis ir turi pasitarnauti  abiem įstaigoms, tame tarpe ir automobilių parkavimui. Nesutarimai persikėlė į teismą po to, kai A.
Surinkti turinį