automobilis

Vokietijoje ieškomi automobiliai bandyti įregistruoti Alytuje

, Alius Mikelionis
Balandžio 6 dieną į valstybinės įmonės „Regitra“ Alytaus filialą kreipėsi asmuo norėdamas įregistruoti iš Vokietijos parvairuotą automobilį „VW Touareg“. Įmonės specialistas atliko visureigio patikrą duomenų bazėje. Paaiškėjo, kad transporto priemonė ieškoma Vokietijoje. Šią informaciją „Regitros“ darbuotojai perdavė Alytaus apskrities VPK tyrėjams, kurie aiškinasi įvykio aplinkybes. Kol tai vyksta, transporto priemonė sulaikyta.
VĮ „Regitra“ praneša, kad 1968 metais gimęs alytiškis pateikė registravimui  E klasės „Mercedes-Benz“ markės automobilį.

Netoli Alytaus apvirto moters vairuojamas automobilis su dviem mažamečiais

, Alius Mikelionis
Pirmadienį į darželį ir mokyklą du vaikus vežusi moteris pateko į avariją. Nelaimė nutiko prieš aštuonias. Automobiliu „Opel Astra“ nuo sodų bendrijų „Vyturėlis“ ir „Dzūkija“ į Alytų važiavusi vairuotoja nesuvaldė transporto priemonės. Automobilis nulėkė nuo kelio ir apvirto. Opelyje buvo šešiametis ir aštuonmetis. Abu vaikus pavyko išvaduoti iš sumaitoto automobilio. Jie išvežti į Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninę. Pirminiais duomenimis, sužalojimų pavyko išvengti. Pirmadienį ryte medikai dar tyrė automobiliu važiavusius asmenis.

Alytuje užsidegė lengvasis automobilis

, Alius Mikelionis
Pirmadienį 17.50 val. Alytaus mieste, Santaikos gatvėje, šalia prekybos centro „Maxima“, užsiliepsnojo lengvasis automobilis „Audi 80“. Atvykę ugniagesiai užgesino kilusį gaisrą. Transporto priemonės greičiausiai remontuoti neapsimokės, mat išdegė variklio skyrius, išsilydė dalis plastmasių. Ugniagesiai spėja, kad „Audi 80“ galėjo užsiliepsnoti dėl elektros instaliacijos gedimo.
Pasak gelbėtojų, transporto priemonės užsiliepsnoja dėl kelių priežasčių. Dažniausiai gaisrai kyla dėl netvarkingos bei neprižiūrimos kuro tiekimo sistemos.

Sporto rūmų direktoriaus keliones tarnybiniu transportu nagrinės mero sudaryta komisija

, Daina Baranauskaitė
Alytaus sporto ir rekreacijos centro direktorius Tomas Stupuris – vėl dėmesio centre. Pilietiški žmonės užfiksavo jo tarnybinį automobilį Prienuose, kur jis ir gyvena.

Šios policijos „Škodos“ ekipažas pažeidėjų nestabdys, baudos atkeliaus paštu

, Alius Mikelionis
Alytaus apylinkėse jau patruliuoja naujas policijos automobilis, „prifarširuotas“ moderniausios įrangos.  Viduje sumontuota technika leidžia fiksuoti viršytą greitį tiek policijos automobiliui stovint, tiek jam judant. Prasilenkiantis policijos automobilis užfiksuoja visų transporto priemonių valstybinius numerius. Tokiu būdu realiu laiku nustatoma, ar transporto priemonė drausta privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu, ar galioja techninė apžiūra, identifikuojami ieškomi automobiliai.

Vairavimo instruktorius išpuošė mokomąjį automobilį

, Alius Mikelionis
Kalėdinė nuotaika išplito kaip virusas. Kalėdiniu laikotarpiu daugelis gyventojų rūpinosi dovanomis, papuošė namus. O štai vienos Alytaus vairavimo mokyklos instruktorius nusprendė pagražinti mokomąjį automobilį. Automobilį „Ford“ instruktorius papuošė kartu su mokiniu ir išvažiavę į gatves sulaukė nemažo miestiečių dėmesio.
„Žmonės reaguoja įvairiai. Dažniausiai šypsosi. Papuošėm kartu su mokiniu ir išvažiavę į Alytaus gatves sulaukėme šypsenų.

Liepsnojantį automobilį ryžosi gesinti ir moterys

, Goda Čiginskaitė
Liepsnose skendintis automobilis, vienas po kito su gesintuvais rankose vyrai ir moterys, bandantys numalšinti įsiplieskusią ugnį – tokį vaizdą galėjo pamatyti pravažiuojantieji Naująja gatve.
Praėjusį penktadienį prieš pietus Naujojoje gatvėje įsiliepsnojo automobilis. Ne tik vyrai, bet ir moterys čiupo gesintuvus ir, stengdamiesi sutramdyti ekstremalios situacijos jaudulį, malšino liepsnas.

Vėl siautėjo Alytaus policijai gerai žinomas vyras

, Alius Mikelionis
Sausio 16 dieną pas draugą Simno seniūnijoje viešintis marijampolietis pastebėjo, kad dingo jo prieš dieną pirktas „Honda Civic“ markės automobilis. Nebuvo ir dvidešimt vienerių draugo K. K. Vyras apie dingusį automobilį pranešė policijai. Netrukus apie 14.30 val. Simno seniūnijoje pastebėtas ieškomas „Honda Civic“.  Stabdomas pareigūnų automobilis nestojo, taranavo policijos „Hyunday ix 35“. Galop „Hondos“ nesuvaldęs vyras nuvažiavo nuo kelio ir sustojo griovyje. Vairuotojas nepakluso policijos pareigūnams, pasipriešino jiems. Grumtynių metu K. K.

Alytuje pavogtas prabangus „Audi“

, Alius Mikelionis
Naktį iš sausio 4 į 5 pavogtas Norvegijoje registruotas automobilis „Audi A8“. Transporto priemonė dingo iš nesaugomos automobilių aikštelės, esančios Alytaus mieste, Kernavės gatvėje. Apie vagystę pranešta ir pareigūnams. Dingęs automobilis įvertintas 10 000 eurų suma. Jeigu turite informacijos apie dingusią transporto priemonę, prašome pranešti Alytaus apskrities VPK tyrėjams arba automobilio savininkui, kuris žada už suteiktą informaciją atsilyginti (facebook.com/osvaldas.buzas).

Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis
Lapkričio 4–10 dienomis Alytaus apskrities VPK pradėtos tirti 35 nusikalstamos veikos.
 
„BMW“ PARTRENKĖ DVIRATININKĄ
Lapkričio 4 dieną apie 17 valandą Lazdijų rajone, kelyje Lazdijai–Kalvarija automobilis „BMW“ partrenkė dviratininką. Dėl patirtų sužalojimų 59-erių vyras išvežtas į Lazdijų ligoninę.
Panašus įvykis registruotas lapkričio 5 dieną kelyje Vilnius–Varėna–Gardinas. Apie 7 valandą „IVECO“ vairuotojas nepastebėjo dviratininko ir partrenkė jį.
Surinkti turinį