bendruomenė

Pirmojo Alytaus bendruomenė apkabino Piliakalnio progimnaziją

, Daina Baranauskaitė
Pirmadienį 7.30 val. prie Piliakalnio progimnazijos būriavosi moksleiviai, jų tėvai, Pirmojo Alytaus bendruomenės nariai.

Chuliganai nulaužė Putinų bendruomenės skelbimų stendą

, Daina Baranauskaitė
Vos prieš du mėnesius Putinų bendruomenė savo mikrorajone bendromis jėgomis pastatė 7 skelbimų stendus. Deja, vieną kone pusantro šimto eurų vertės skelbimų stendą išvertė vandalai. Jis buvo pastatytas netoli Alytaus suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos Tinklinio centro, kur sumontuotos vaizdo stebėjimo kameros. 
Rugpjūčio pabaigoje susitelkusi Putinų bendruomenė savo mikrorajone pastatė 7 skelbimų stendus. Visi džiugiai kalbėjo apie tai, jog nuo šiol apie šventes, dingusius gyvūnus, kitą informaciją galės sužinoti lengviau. Deja, vieno stendo geležiniai stovai jau nulaužti.

Asociacija „Alytaus senamiesčio bendruomenė“ kaltinama pavadinimo vagyste

, Daina Baranauskaitė
Alytaus senamiesčio bendruomenė skilo.  Jau kovo mėnesį grupė žmonių nutarė įkurti atskirą asociaciją, kuri pavadinta „Alytaus senamiesčio bendruomenė“.  Tačiau paaiškėjo, kad pavadinimas galimai pavogtas. Dabar jau dvi veikiančios asociacijos viena kitą kaltina politikavimu, o faktas, kad galimai vienos asociacijos pavadinimas nuplagijuotas, greičiausiai bus nagrinėjamas policijos komisariate.

Ramų Punios bendruomenės ir mokyklos gyvenimą sudrumstė kompiuterio vagystė

, Daina Baranauskaitė

Nemalonus įvykis temdo Punios mokyklos-daugiafunkcio centro ir miestelio bendruomenės prieššventines nuotaikas – neaiškiomis aplinkybėmis dingo nešiojamasis kompiuteris „Samsung“, kurio vertė – arti 3 tūkstančių litų.

Lietuvos žydų bendruomenė pareiškė, kad į Alytuje esantį turtą tikrai nepretenduos

, Daina Baranauskaitė

Alytaus miesto savivaldybės vadovai priėmė Kultūros paveldo direktorę Dianą Varnaitę ir Lietuvos žydų bendruomenės pirmininkę Fainą Kukliansky. Buvo kalbama apie Alytuje esančios žydų sinagogos ir rabino namo tolimesnį likimą. Anksčiau žydų bendruomenė dėl šio turto buvo pasisakiusi dviprasmiškai, esą renovavus pastatus galėtų pretenduoti į jų susigrąžinimą. Šiandien dviprasmybės paneigtos.

Surinkti turinį