direktorius

Sporto rūmų direktoriaus keliones tarnybiniu transportu nagrinės mero sudaryta komisija

, Daina Baranauskaitė
Alytaus sporto ir rekreacijos centro direktorius Tomas Stupuris – vėl dėmesio centre. Pilietiški žmonės užfiksavo jo tarnybinį automobilį Prienuose, kur jis ir gyvena.

Sargas laimėjo ginčą su Šv. Benedikto gimnazijos vadovybe

, Daina Baranauskaitė
Alytaus Šv. Benedikto gimnazijos kiemsargis Albinas Kasparavičius mokslo metų pradžioje nemaloniai nustebo, kad jam sumažintas darbo krūvis bei užmokestis. Vyriškis kreipėsi į teisininkus, o Darbo ginčų komisijos verdiktas buvo palankus jam. 
Alytaus Šv. Benedikto gimnazijos sargas, mokslo metų pradžioje sužinojęs, jog nuo pilno etato jam krūvis sumažintas iki 0,75 etato, kreipėsi į advokatus, konsultavosi su teisininkais. Darbo ginčų komisijoje sargui atstovavo teisininkė Laura Radzevičiūtė.

Dėl galvos traumą patyrusio mokyklos direktoriaus gyvybės kovoja medikai

„Į ligoninę pristatytas komos būsenos. Dėl jo kovoja medikai“, – tokią žinią paskelbė medikai apie grėsmingą traumą patyrusį Panemunės pagrindinės mokyklos direktorių Zenių Kunigonį. Jo sveikatos būklė sunki, dėl gyvybės kovoja Kauno klinikų medikai.
Įvykio aplinkybių tyrimą pradėjusi Alytaus policija portalui Alytausgidas.lt patvirtino, kad Z. Kunigonis traumą patyrė Alytuje, Naujoji g. 3, esančiame stikliniame pastate. Z.

Dziudo trenerio ir gimnazijos direktoriaus konfliktas persikelia į viešą erdvę

, Daina Baranauskaitė
Žinomas dziudo treneris Zenius Vencevičius viešai prabilo apie tai, jog savo gimtojo krašto mokykloje  – Miroslavo gimnazijoje – nori nemokamai vaikus mokyti dziudo, tačiau yra nepageidaujamas. Tuo tarpu ugdymo įstaigos vadovas atkerta, kad dziudo treneris jau yra ir kito paslaugų nereikia, mat dubliuosis veiklos. 
Alytiškis, žinomas dziudo treneris Zenius Vencevičius tvirtina, kad gniuždoma jo iniciatyva nemokamai mokyti dziudo jo gimtojo krašto mokykloje – Miroslavo gimnazijoje.
„Sportas Alytaus rajone tarsi lavoninėje.

Direktoriaus flašmobas ir naujos galimybės „Virtuvės mitų griovėjams”

, Alius Mikelionis
Alytaus Likiškėlių pagrindinėje mokykloje veikia „Virtuvės mitų griovėjų“ klasė. Nuo šiol moksleiviai turės daugiau galimybių eksperimentuoti, mat du socialiniai partneriai įsipareigojo tiekti savo produkciją. Miltiniais produktais aprūpins „Kauno grūdai”, pieno – „Vilkyškių pieninė”. Prie šio projekto prisijungė ir Alytaus kolegija bei Alytaus profesinio rengimo centras.

Naujasis Likiškėlių mokyklos direktorius: „Apie mus išgirs ne tik Alytus, bet ir Lietuva“

, Daina Baranauskaitė
Nuo balandžio 4 dienos Alytaus Likiškėlių pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigas užims Donatas Vasiliauskas. Tokį sprendimą trečiadienį priėmė Alytaus miesto savivaldybės taryba.
Naujasis mokyklos vadovas tvirtina, jog yra nusiteikęs labai entuziastingai ir pasiryžęs keisti įstaigos įvaizdį. „Mokykla yra palankiame rajone, kur yra daug jaunų šeimų. Aš pat gyvenu tame rajone, auginu sūnų. Todėl situaciją žinau labai gerai. Mokykla formuoja naują įvaizdį.

Specialiųjų tyrimų tarnyba pradėjo tyrimą dėl ligoninės vadovo galimo piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi

, Daina Baranauskaitė
Alytaus  miesto tarybos Antikorupcinė komisija pagal skundą praėjusią savaitę nutarė pradėti tyrimą dėl Alytaus apskrities Stasio Kudirkos ligoninės direktoriaus Artūro Vasiliausko galimo piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi ir korupcijos.  
Tačiau pasikalbėję su ligoninės vadovu Artūru Vasiliausku, galimu skundo autoriumi bei kontrolieriumi, Antikorupcinės komisijos nariai nutarė laikinai tyrimą sustabdyti, mat visa medžiaga jau perduota Specialiųjų tyrimų tarnybai.
Apie Alytaus apskrities S.

MAXIMA LT davė pažadą nugriauti buvusios Alytaus autobusų stoties pastatą ir prasitarė, ką norėtų čia pastatyti

, Alius Mikelionis
Pirmadienį Alytaus miesto meras Vytautas Grigaravičius savivaldybėje priėmė MAXIMA LT generalinį direktorių Žydrūną Valkerį.

Švietimo ir mokslo ministerija tęsia tyrimą dėl konkurso Dainavos pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms užimti rezultatų

, Daina Baranauskaitė
Švietimo ir mokslo ministerijoje jau mėnesį laiko nagrinėjamas skundas, ar tikrai Dainavos pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms užimti organizuoto konkurso nugalėtoja nepažeidė dokumentų pateikimo terminų, ar teisėtai pripažinta laimėtoja. Skundo nagrinėjimas pratęstas.

Smurtas prieš draugę Alytaus poliklinikos direktoriui gali kainuoti karjerą

, Daina Baranauskaitė
Areštinėje naktį praleidęs Alytaus poliklinikos direktorius Vitalijus Kovaliovas negalės išvykti iš miesto ir grįžti namo, nes vienerių metų sūnaus akivaizdoje trenkė į veidą savo gyvenimo draugei – vaiko motinai. Ji iškvietė policijos pareigūnus, kurie sulaikė įtariamą smurtautoją.  
Po tokio visą Lietuvą sudrebinusio skandalo Alytaus poliklinikos direktorius V. Kovaliovas antradienį susitiko su miesto meru Vytautu Grigaravičiumi. Tiesa, išėjęs iš mero kabineto V.
Surinkti turinį