elektra

Alytaus verslininkai triumfuoja – po daugiau nei dviejų mėnesių jiems atnaujintas elektros energijos tiekimas

, Daina Baranauskaitė
Gera naujiena – Vilties g. 5 pastate veikiantys verslininkai triumfuoja – po daugiau nei dviejų mėnesių jiems atnaujintas elektros energijos tiekimas. „Dainavos žodžio“ skaitytojams priminsime, kad elektros energijos tiekimą nutraukė vienas iš pastato bendrasavininkų, Algirdas Povilanskas, kuris galiausiai sutiko susiklosčiusią situaciją spręsti kompromiso būdu.
Daugiau nei du mėnesius Alytaus bei šalies žiniasklaidoje mirgėjo pranešimai apie kuriozinę istoriją – Dzūkijos sostinėje, buvusiame vaikų poliklinikos pastate, adresu Vilties g.

Elektros tiekimą nutraukusiam verslininkui – tūkstantinės baudos

, Alius Mikelionis
Buvusioje vaikų poliklinikoje (Vilties g. 5) patalpas iš A. Povilansko įsigiję žmonės ir čia įkūrę parduotuves ar kitas paslaugas teikiančias įmones pateko į savotiškus jo spąstus, mat rugsėjo pirmą dieną patalpų pardavėjas staiga nutraukė elektros tiekimą. Kad verslininkai patys nepasijungtų elektros, ėmė saugoti skydinę.
Pasak elektros neturinčių verslininkų, A. Povilanskas reikalavo pasirašyti elektros subtiekimo sutartį, tačiau verslininkai norėjo tiesiai atsiskaityti už elektrą. Tai galima padaryti tik visų patalpų savininkų bendru sutarimu, bet A.

Kova dėl elektros: skydinė saugoma kiaurą parą

, Alius Mikelionis
Rugsėjo pirmą dieną Vilties g. 5 pastate septynioms įmonėms išjungtas elektros energijos tiekimas. Čia dirbantys tvirtina, kad patalpas jiems pardavęs A. Povilanskas nori pasirašyti elektros subtiekimo sutartį ir iš to gauti naudos. Verslininkai už elektrą nori mokėti tiesiai tiekėjui, bet tam reikalingas visų  bendrasavininkų sutikimas. A. Povilanskas parašo nededa.
Vilties g.

Balanos gadynė „Vaivorykštės“ sodų bendrijoje baigėsi

, Daina Baranauskaitė
Gera naujiena – po 30 metų Alytaus rajono sodininkų bendrijoje „Vaivorykštė“ pagaliau įvesta elektros energija. 
Alytaus rajone, Nemunaičio seniūnijoje, esanti sodininkų bendrija „Vaivorykštė“ įkurta 1986 metais. Tai vėliausiai sovietmečiu įkurta bendrija. Čia 101 sklypas, tačiau namų pastatyta labai mažai. Priežastis paprasta – 16 kilometrų nuo Alytaus esanti sodininkų bendrija iki šiol buvo nepatraukli, mat nebuvo elektros energijos.

Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis
Gegužės 22–28 dienomis Alytaus apskrities policijos komisariatuose užregistruotos 46 nusikalstamos veikos.
 
DZŪKIJOJE NAMINUKĖS GAMYBOS TRADICIJOS DAR GYVOS
Gegužės 23 dieną Varėnos policininkai, turėdami išankstinės informacijos, kad Panočių kaime, vienoje iš sodybų, verdama naminė degtinė, patikrino sodybos patalpas.
Surinkti turinį