gatvės

Laiku pradėti valyti gatves sutrukdė žema oro temperatūra

, Alius Mikelionis
Daugelis vairuotojų pastebi, kad ne tik miesto pakraščiuose esančios gatvės, bet ir pagrindinės vis dar padengtos po žiemos susikaupusia barstymo medžiaga. Nors beveik prabėgo pirmas pavasario mėnuo, tačiau už Dzūkijos sostinės gatvių valymą atsakinga UAB „Raguvilė“ jas pradėjo valyti kovo 23 dieną. 
Kaip mūsų redakciją informavo Alytaus miesto savivaldybės Miesto ūkio sk. vedėja Palmira Raškauskienė, jeigu oro sąlygos leis, gatvės bus išvalytos per mėnesį. Esą mechanizuotas vakuuminis valymas pradėtas penktadienį, o rankiniu būdu šaligatviai valomi nuo kovo 9 dienos.

Iš statybvietės į gatves – purvinais sunkvežimių ratais

, Alius Mikelionis
Ne tik pačio prekybos centro „Norfa“ statybomis Topolių gatvėje piktinasi vietos bendruomenė, bet ir tuo, kaip jis statomas. Vidzgirio seniūnaitijos seniūnaitis Ramūnas Masiulionis sako, kad rangovas nesilaiko Statybos įstatymo, kuris įpareigoja į bendro naudojimo kelius išvažiuoti švarius automobilius. Esą dabar purvinomis padangomis į mikrorajono gatves išrieda vienas sunkvežimis po kito.
Kad iš statybvietės purvinais ratais į gatves negali išvažiuoti automobiliai, redakcijai patvirtino Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcija.

Santaikos gatvė – iššūkis vilkikams

, Alius Mikelionis
Praėjusią savaitę gausiai pasnigus vėl darbo turėjo kelius ir šaligatvius prižiūrinčios įmonės. Žiemą daugiausia problemų Alytuje kyla Santaikos gatvėje, kai pasnigus vilkikai neužvažiuoja į kalną. Taip atsitiko ir sausio 5 dieną. Lenko vairuojamas vilkikas sustojo ties prekybos centru „Maxima“, o visi kiti vilkikai stojo į eilę. 
Santaikos gatvę kasdien kerta apie 500 vilkikų, tad nenuostabu, kad esant slidžiam keliui ne visi sunkvežimiai sugeba užkopti į kalną.

Alytaus gatvėse – karių postai

, Alius Mikelionis
Automatais apsiginklavę kariai, patikros punktas su dygliuota viela – tokį vaizdą išvydo vairuotojai, važiuojantys viena pagrindinių gatvių Alytuje – Pulko gatve. Ne, tai ne karo padėtis, tai – iš anksto suplanuotos Ulonų bataliono karių pratybos. Pagal iš anksto numatytą scenarijų Alytaus mieste įrengti šeši mobilūs kontrolės postai.
Pagal scenarijų prie kontrolės posto atvažiavo įtartinas mikroautobusas, kurio jau laukė kariai, mat apie šią transporto priemonę kaip galimą teroristų automobilį jau buvo žinoma iš anksto.

Alytaus gatves skandino lietus, miesto vadovai priežastimi įvardina nebaigtą projektą

, Daina Baranauskaitė
Antradienio vakare Dzūkijos sostinės gatvės kone tikrąja šio žodžio prasme skendo. Lijo su trumpomis pertraukomis keletą kartų ir labai stipriai. Ypač Kauno gatve automobiliai sunkiai pravažiavo.
Surinkti turinį