gimnazija

Sargas laimėjo ginčą su Šv. Benedikto gimnazijos vadovybe

, Daina Baranauskaitė
Alytaus Šv. Benedikto gimnazijos kiemsargis Albinas Kasparavičius mokslo metų pradžioje nemaloniai nustebo, kad jam sumažintas darbo krūvis bei užmokestis. Vyriškis kreipėsi į teisininkus, o Darbo ginčų komisijos verdiktas buvo palankus jam. 
Alytaus Šv. Benedikto gimnazijos sargas, mokslo metų pradžioje sužinojęs, jog nuo pilno etato jam krūvis sumažintas iki 0,75 etato, kreipėsi į advokatus, konsultavosi su teisininkais. Darbo ginčų komisijoje sargui atstovavo teisininkė Laura Radzevičiūtė.

Skandalas Lazdijuose: gimnazijos mokytojo darbo kompiuteryje rasti pedofilijos vaizdai

Lazdijų rajono savivaldybę it žaibas apskriejo labai nemaloni žinia – Motiejaus Gustaičio gimnazijos geografijos mokytojo eksperto darbiniame kompiuteryje aptikta, kaip įtariama, failų ir nuorodų į svetaines, kuriose vaizduojama vaikų pornografija. Mokytojas trečiadienį pateikė pareiškimą, prašydamas jį išleisti į užtarnautą poilsį, mat jau yra pensinio amžiaus.

Už melagingą pranešimą apie sprogmenį Daugų Vlado Mirono gimnazijoje teks atsakyti nepilnamečio tėvams

, Daina Baranauskaitė
Praėjusį penktadienį apie vidurdienį Daugų Vlado Mirono gimnazijoje nuskambėjo neįprastas skambutis, skelbiantis pavojų.
Dažnos ugniagesių, kitų tarnybų pratybos gimnazijoje nesukėlė mokinių panikos, visi tvarkingai paliko mokyklos pastatą ir laukė tolimesnių mokytojų nurodymų.

Saugiausioje Alytaus rajono seniūnijoje rikiavosi policijos ekipažai

, Ramutė Jablonskienė, Butrimonių gimnazijos socialinė pedagogė

Spalio 15 d. Butrimonyse, vienintelėje Lietuvoje trikampėje miestelio aikštėje, vyko Policijos ir visuomenės diena. Tai tradicinis Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – AAVPK) renginys, skirtas glaudesnio policijos ir visuomenės narių bendradarbiavimo skatinimui. Vietiniai butrimoniškiai kalbėjo, kad veikiausiai ne šiaip sau šis renginys organizuojamas jų miestelyje: Butrimonių seniūnija 2012 metais AAVPK organizuotame konkurse „Saugiausia seniūnija“ pripažinta nugalėtoja.

Mironiečiai, minėdami Kovo 11-ąją, sugrįžo į Tarpukarį

, Gitana Ivanauskienė

Kovo 11-ąją sukako 23 metai, kai buvo atkurta Lietuvos valstybė. Kiekvienais metais šiai svarbiai datai pažymėti Daugų Vlado Mirono gimnazijos bendruomenė ieško naujų idėjų.

Surinkti turinį