Konfliktas

Vairuotojų konfliktas: už nepadorų gestą gavo dujų

, Alius Mikelionis
Sausio 13 d., penktadienį, Alytaus mieste kilo konfliktas tarp dviejų Naująja gatve važiavusių vairuotojų. Kaip pasakojo BMW X5 vairuotojas, jam važiuojant pagrindine miesto gatve „Subaru“ markės automobilis sukėlė avarinę situaciją. Esą lenkdamas jis tik pažvelgė į vairuotoją, o šis dar parodė ir nepadorų gestą. Sustoję ties autobusų stoties sankryža, vyrai tiesiog gatvėje ėmė aiškintis santykius.
„Mes, žodžiu, važiavom. Man ten užkišo. Aš paskui važiavau, pažiūrėjau į jį, o jis man iškart f*** gestą. Aš vėl važiuoju – jis man vėl rodo! Sustojom čia, raudona.

Sulčių spaudėjai užsitraukė kaimynų nemalonę

, Alius Mikelionis
Ruduo – neramus metas Pirmajame Alytuje, Naugarduko gatvėje, gyvenantiems žmonėms. Vienas gyventojas savo individualaus namo garaže įsirengė aparatūrą ir čia teikia obuolių sulčių spaudimo paslaugą. Kaimynai skundžiasi, kad sezono metu suintensyvėja eismas, o ir pramoninė mašina dirba per garsiai.

Dziudo trenerio ir gimnazijos direktoriaus konfliktas persikelia į viešą erdvę

, Daina Baranauskaitė
Žinomas dziudo treneris Zenius Vencevičius viešai prabilo apie tai, jog savo gimtojo krašto mokykloje  – Miroslavo gimnazijoje – nori nemokamai vaikus mokyti dziudo, tačiau yra nepageidaujamas. Tuo tarpu ugdymo įstaigos vadovas atkerta, kad dziudo treneris jau yra ir kito paslaugų nereikia, mat dubliuosis veiklos. 
Alytiškis, žinomas dziudo treneris Zenius Vencevičius tvirtina, kad gniuždoma jo iniciatyva nemokamai mokyti dziudo jo gimtojo krašto mokykloje – Miroslavo gimnazijoje.
„Sportas Alytaus rajone tarsi lavoninėje.

Antstolio S. Virbicko kontoroje – konfliktinė situacija

Alius Mikelionis
Lazdijų rajono gyventojas Justinas Žukauskas jau daugiau kaip metus kas mėnesį policijai moka baudą po 24 eurus. Vyras įkliuvo dėl greičio viršijimo. Beveik trijų šimtų eurų bauda išskirstyta į 12 įmokų. Lazdijietis tvarkingai atliko 11 mokėjimų, o paskutinę sumokėjo pavėlavęs 19 dienų. Per tą laikotarpį Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) suskubo ieškoti savo 24 eurų, tam pasitelkė antstolio Sauliaus Virbicko kontorą,  šis užblokavo vaikino banko sąskaitas.

Alytuje – drama dėl kapavietės

, Daina Baranauskaitė
Atėjusi sutvarkyti kapų alytiškė apstulbo, mat, kur planavo amžino poilsio atgulti pati, rado palaidotą svetimą žmogų. Moteris prieš metus gavo dokumentus, kad kapavietė priklauso jai, tačiau be jos sutikimo palaidotas kitas asmuo.  Alytaus savivaldybės valstybės tarnautojai iš dalies savo kaltę pripažįsta, tačiau šioje situacijoje įžvelgia melagingai pateiktus duomenis ir siūlo teisybės ieškoti teismuose.
Alytuje, Daugų gatvės kapinėse, ant vieno kapo po laidotuvių dar nenuvytusios gėlės, dega žvakės, tačiau gyvieji pradėjo karą.

Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis
Gruodžio 31 – sausio 6 dienomis Alytaus apskrities VPK pradėtos tirti 42 nusikalstamos veikos.
 
NAUJAMETINIAI ĮVYKIAI
Sausio pirmosios naktį Alytuje neblaivus sutuoktinis sumušė žmoną. Moteris sako, jog vyras be jokios priežasties smogė jai kumščiu į smilkinį tuo metu, kai ji gulėjo lovoje.

Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis
Rugsėjo 24–30 dienomis Alytaus apskrities vyriausiajame policijos komisariate užregistruotos 63 nusikalstamos veikos.
 
VAGIŠIŲ PAMĖGTI „VW PASSAT“ DINGSTA VIENAS PO KITO
Alytuje pavogtas dar vienas „VW Passat“ markės automobilis. Kad transporto priemonė pavogta, policijai pranešta rugsėjo 25 dieną. Automobilio savininkė patyrė 7 000 litų žalą.

Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis

Rugpjūčio 6–12 dienomis Alytaus apskrities vyriausiajame policijos komisariate užregistruotos 52 nusikalstamos veikos.

GANYKLOJE NUŠAUTOS AVYS
Rugpjūčio 7 dieną į Alytaus pareigūnus kreipėsi Daugų seniūnijos gyventoja. Moteris pranešė, kad jai priklausančioje ganykloje rado septynias negyvas avis ir vieną baroną. Įtariama, kad jie nušauti. Nuostolis – 3750 Lt.

KAIMYNŲ KONFLIKTAS

Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis

Vasario 19–25 dienomis Alytaus apskrities vyriausiajame policijos komisariate užregistruotos 53 nusikalstamos veikos.

GIRTAS VYRAS BANDĖ PAPIRKTI PAREIGŪNUS

Įmonės vadovė santykius su darbuotoju aiškinosi mosuodama koviniu ginklu

, Alius Mikelionis

Sausio 10 dieną iš darbo pervežimų verslu užsiimančioje bendrovėje „Valhalla Inter“ atsiskaityti atvykęs vairuotojas prieš save pamatė koviniu ginklu mosuojančią įmonės direktorę. Dvidešimt ketverių metų vairuotojas sako, jog konfliktas kilo dėl to, jog direktorė reikalavo pasirašyti ant tuščių dokumentų blankų, esą, kai šis nesutiko, moteris išsitraukė kovinį pistoletą „Glock 19“.

Surinkti turinį