medis

Šašlykinės aikštelėje nuvirto medis

, Alius Mikelionis
Trečiadienį į darbą atvykę Ulonų gatvėje įsikūrusios šašlykinės darbuotojai nustebo, mat šalia maitinimo įstaigos buvo nuvirtęs didelis medis. Pušis vos nesiekė kavinės pastato. Laimei, tuo metu populiarios maitinimo įstaigos prieigose automobilių nebuvo, nors įprastai aikštelėje transporto priemonių būna nemažai. Nepatvirtintais duomenimis, medis augo ne maitinimo įstaigos teritorijoje, tokiu atveju jo išgabenimu turės pasirūpinti aplinkosaugininkai.  

Piktavaliai padegė medį

, Alius Mikelionis
Trečiadienį ugniagesiai skubėjo į Žiburio gatvę, mat buvo gautas  pranešimas apie degantį medį. Į įvykio vietą atvyko vienas ugniagesių automobilis. Ugniagesiai greitai užgesino medį. Jis buvo  išpuvęs ir degė iš vidaus, todėl ugniagesiai įsitikinę, kad piktavaliai medį specialiai padegė. Apie besiveržiančius dūmus iš medžio ugniagesius informavo aplinkinių namų gyventojai. 

Tūkstantis margučių papuošė Senamiesčio skverą

, Goda Čiginskaitė
Alytaus ikimokyklinio ugdymo ir pradinių klasių vaikų pagaminti įvairiaspalviai margučiai papuošė Senamiesčio skverą.
Dalį Alytaus Senamiesčio skvero medelių ir krūmų vaikai savo rankomis papuošė namuose, darželiuose, mokyklose išmargintais, nudažytais  įvairiaspalviais velykiniais kiaušiniais.

Padėjo kaimynei genėti sodą ir mirtinai susižalojo

, Daina Baranauskaitė
Sodų bendrijoje „Versmė“ mirtinai susižalojo 54 metų vyriškis. Paaiškėjo, kad žuvęs vyriškis kaimynei pats pasisiūlė supjauti vaismedžių šakas. Tačiau besidarbuodamas kampiniu šlifuokliu susižeidė koją ir mirtinai nukraujavo.
Alytaus rajone, Muiželėnų kaime, įvykusi nelaimė sukrėtė sodų bendrijos „Versmė“ bendruomenę. Prieš savaitę 1939 metais gimusi moteris savo sklype genėjo vaismedžius.

Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis

Vasario 20–26 dienomis Alytaus apskrities policijos komisariatuose užregistruotos 54 nusikalstamos veikos.

DU VYRAI SULAIKYTI KRAUNANT KONTRABANDINES CIGARETES

Audra Alytuje nepadarė itin daug nuostolių

, Daina Baranauskaitė

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį itin sustiprėjusi audra, ypač Vakarų Lietuvoje, vartė medžius, plėšė stogus, traukė elektros laidus. Ugniagesiai gelbėtojai tikina, kad neretai per visus metus sulaukia tiek iškvietimų, kiek sulaukė per vieną parą – jų buvo daugiau nei šimtas.
Nors Alytaus audra neaplenkė, vis tik nepridarė itin didelių nuostolių. Pasak Alytaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos atstovo spaudai Arūno Juškevičiaus, gelbėjimo darbus teko atlikti tris kartus. Dažniausiai – dėl ant kelio užvirtusių medžių.

Surinkti turinį