prekybos centras

Aistros dėl prekybos centro statybos Vidzgiryje

, Alius Mikelionis
Aistros dėl prekybos centrų statybų Alytaus mieste nerimsta. Dzūkijos sostinėje šiuo metu statomi du prekybos centrai. Netoli Alytaus arenos, šalia Sveikatingumo tako, dygsta „PROMO Cash&Carry“, o Topolių gatvėje iškils prekybos centras „Norfa“. Būtent šio prekybos centro statybos ir kelia didelį alytiškių nepasitenkinimą, mat skverbiamasi į Sveikatingumo taką ir į istorinį geležinkelio tiltelį.

Gyventojams neramu, kodėl statant prekybos centrą nuardoma Sveikatingumo tako danga

, Daina Baranauskaitė
Alytaus gyventojai pastebi, kad teritorija tarp Sveikatos tako ir Topolių gatvės, priešais „Eglės“ parduotuvę, aptverta, čia vyksta intensyvūs žemės sklypo paruošimo darbai, gręžiami poliai pamatams, birzgia technika, zuja žmonės. Tačiau gyventojus neramina faktas, kad pradėjus statyti dar vieną prekybos centrą, statybininkai nuardo Sveikatingumo tako dangą.
„Liūdna darosi pamačius, kad Sveikatingumo takas ardomas, medžiai pjaunami. Miesto valdžia buvo pažadėjusi, kad projektas bus koreguojamas ir Sveikatingumo tako projektas nepalies.

Verslininkai skelbia prekybos centro pastato detalių idėjos konkursą

, Daina Baranauskaitė
Antrą kartą įvyko Topolių gatvėje planuojamo statyti prekybos centro  viešasis projektinių sprendinių pristatymas. Tačiau ir šįsyk architektų bendruomenė pareiškė nenorinti šalia Naujosios gatvės matyti sandėlio formos pastato ir reikalauja, kad prekybos centras derėtų prie aplinkos, šalia esančio Sveikatingumo  tako.
Surinkti turinį