Skirnuva

UAB „Skirnuva“ varžytinėse parduoda turtą

, Justina Pocevičiūtė
Nuo seno garsėjusi viena stipriausių Alytaus įmonių UAB „Skirnuva“ išgyvena sunkius laikus.
Nuo kovo 27 dienos iki balandžio 26 dienos skelbiamas aukcionas, kuriame iš varžytinių galima įsigyti UAB „Skirnuva“ priklausantį turtą. Parduodamas verslo centras, esantis adresu Naujoji g. 3, kurio bendras plotas 3104 kvadratiniai metrai. Taip pat parduodamas Lošimų automatų salonas, esantis adresu Naujoji g.

Verslininkų karas dėl automobilių stovėjimo aikštelės tęsiasi

, Daina Baranauskaitė
Daugelis pravažiuojančių pro stiklinį pastatą, esantį Alytuje, Naujojoje gatvėje, pastebėjo, kad ties pagrindiniu įėjimu išsirikiavo krovininiai automobiliai su malkomis. Šią aikštelę nuo 2003-iųjų iš valstybės nuomojo bei savo lėšomis įrengė bendrovė „Skirnuva“. 
Pernai daugeliui netikėtai sklypą įsigijo gerai žinomas verslininkas Edvardas Griškelis ir savo nuosavybę užtvėrė. „Skirnuvos“ ir E. Griškelio konfliktus dėl aikštelės narplioja policija. 
„Juk visi žino, kad Alytus – Dzūkijos sostinė, o Vilnius – tik didžiausias Dzūkijos miestas.

Ties stikliniu pastatu – užtverta dalis automobilių stovėjimo aikštelės

, Daina Baranauskaitė
Alytaus verslininkai, apie pora mėnesių taikstęsi su parkavimo problemomis prie stiklinio pastato, adresu Naujoji  g.  3, esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje, nusprendė netylėti. „Mums buvo netikėta, kai prieš kelis mėnesius dalis automobilių stovėjimo aikštelės buvo užtverta betoniniais borteliais, pastatytas eismą draudžiantis ženklas. Einšteinas sakė, kad visata ir žmonių kvailumas yra beribiai. Tikra tiesa. Mums niekas nieko nepranešė, nesitarė.
Surinkti turinį