sprendimas

Alytaus rajono santuokų rūmai gali atitekti verslininkui?

, Goda Čiginskaitė
Alytaus rajono savivaldybės santuokų rūmai, kur tuokiasi ne tik rajono, bet ir miesto poros, gali atitekti verslininkui Valiui Smaidžiūnui. Tokį sprendimą priėmė pirmos instancijos teismas. Alytaus rajono savivaldybė šį sprendimą apskundė.
Alytaus rajono savivaldybei priklausantys Santuokų rūmai naudojami ne tik rajono, bet ir miesto porų iškilmingoms santuokoms registruoti. Netikėta žinia – verslininkui V. Smaidžiūnui priklauso dalis šio pastato.

„Palermo“ savininkas nenusimena dėl nepalankaus teismo sprendimo

, Justina Pocevičiūtė
Teismas paliko galioti Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus sprendimą dėl picerijos „Palermo“ alkoholio licencijos panaikinimo, atmetęs UAB „Šaltmėtė“ skundą kaip nepagrįstą.
Kauno apygardos administracinis teismas nusprendė, kad Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2015 m. rugsėjo 30 d. įsakymas, naikinantis UAB „Šaltmėtė“ licenciją prekiauti alkoholiniais gėrimais, yra teisėtas, bei „Palermo“ skundą atmetė kaip nepagrįstą.

Opozicijos lyderio inicijuotą sprendimo projektą dėl blogų kvapų taryba palaikė

, Daina Baranauskaitė
Iki gegužės 1 dienos turi būti aiškūs pirmajame Alytuje esančių blogų kvapų atsiradimo šaltiniai. Tokį sprendimą, inicijuotą opozicijos lyderio Jurgio Krasnicko, priėmė miesto taryba.
Opozicijos lyderis Alytaus miesto savivaldybės taryboje, socialdemokratas Jurgis Krasnickas praėjusį ketvirtadienį taryboje pristatė klausimą, susijusį su blogais kvapais pirmajame Alytuje.

Teismas netenkino Lauros Radzevičiūtės ieškinio dėl jos grąžinimo į darbą

, Daina Baranauskaitė
Pirmadienį Alytaus rajono apylinkės teismas išnagrinėjo bylą pagal ieškovės Lauros Radzevičiūtės ieškinį Alytaus miesto savivaldybei, teatrui ir trečiajam asmeniui Inesai Pilvelytei. Teismui Laura Radzevičiūtė skundė pernai tarybos skirtą jai drausminę nuobaudą atleidimą iš darbo, prašė ją panaikinti, grąžinti į darbą, išmokėti išmokas, susijusias su darbo santykiais.

Moksleivių tėvai reikalauja Jaunimo centro direktorės atsistatydinimo, sprendimo projektas dėl jos atšaukimo iš pareigų jau paruoštas

, Daina Baranauskaitė
Į Alytaus merą ir tarybą kreipėsi apie 100 Jaunimo centro mokinių tėvų, kurie tvirtina, jog įstaigos vadovės Reginos Vilkelienės vadovavimo stilius neskaidrus, neetiškas, ir įsitikinę, kad ji turėtų atsistatydinti. Kitu atveju tėvai atsisakys Alytaus jaunimo centro teikiamų paslaugų nutraukdami sutartis.
Po tėvų kreipimosi tarybos „Alytaus piliečių“ frakcija parengė sprendimo projektą dėl R. Vilkelienės atšaukimo iš pareigų.

Iš darbo atleista Alytaus teatro direktorė sprendimą skųs

, Daina Baranauskaitė
Alytaus miesto savivaldybės tarybos dauguma iš pareigų atleido teatro direktorę Laurą Radzevičiūtę. Po atleidimo praėjus savaitei, gruodžio 29 dieną, L. Radzevičiūtė tvirtino, kad sprendimą tikrai skųs. „Kol kas neapskundžiau, nes buvo sušlubavusi sveikata.

Neformaliojo ugdymo įstaigoms siūloma gyventi dar taupiau

, Daina Čiginskienė
Praėjusią savaitę vykusio Alytaus miesto savivaldybės tarybos posėdžio metu daugiausiai diskusijų kilo dėl papildomų lėšų skyrimo Jaunimo centro darbuotojų atlyginimams. Darbo užmokesčiui už rugsėjį ir spalį po ilgai trukusių politinių ginčų skirta kone ketvirtis milijono – 248 tūkstančiai litų. Tačiau Jaunimo centro vadovė įpareigota ieškoti taupymo priemonių. Ši imasi už galvos – taupyti jau nėra galimybių. 
Politikai itin ilgai ir aštriai diskutavo svarstant klausimą dėl šių metų biudžeto pakeitimo.
Surinkti turinį