Šv. Benedikto gimnazija

Naujoji Šv. Benedikto gimnazijos direktorė drąsiai apie laukiančius pokyčius

, Daina Baranauskaitė
Jau kone dvi savaitės, kaip Alytaus Šv. Benedikto gimnazijos direktoriaus pareigas eina konkursą laimėjusi Loreta Šernienė. Nors laikas trumpas, tačiau naujoji gimnazijos vadovė drąsiai kalba apie laukiamus pokyčius. Moksleiviai nori išsiderėti liberalesnes sąlygas dėl uniformų dėvėjimo, kalbama apie modernios melodijos skambutį, 3D spausdintuvą. Gimnazijos direktorė L. Šernienė žada, kad atras lėšų nemokamoms konsultacinėms pamokoms, taip pat nevengia klausimų apie pokyčius administracijoje.
Alytaus Šv. Benedikto gimnazijoje klega 712 moksleivių balsai.

Šv. Benedikto gimnazija turi naują direktorių

, Goda Čiginskaitė
Jau įvyko konkursas dėl Šv. Benedikto gimnazijos direktoriaus pareigų. Jame dalyvavo du pretendentai. Kaip informavo Švietimo skyriaus vedėjas Vytuolis Valūnas, geriausiai konkurse pasirodė ir daugiausiai balų surinko Loreta Šernienė.
Ji nuo 1985 m. iki 2012 m. Volungės pagrindinėje mokykloje dirbo rusų kalbos mokytoja, turi mokytojos ekspertės kvalifikaciją. Nuo 2012 metų dirba Stakliškių gimnazijos direktore, kiekvieną dieną iš Alytaus važiuoja į darbą Prienų rajone.
Šv.

Šv. Benedikto gimnazijoje – naujovė

, Alius Mikelionis
Alytaus Šv. Benedikto gimnazijos moksleiviai nuo šiol skaičiuojami it viščiukai, mat mokykloje pradėjo veikti kortelinė sistema. Kiekvienas moksleivis privalo nuskenuoti kortelę įeidamas į mokyklą. Visi duomenys akimirksniu patenka į duomenų bazę. Čia galima stebėti kiekvieno moksleivio atėjimo ir išėjimo iš  mokymo įstaigą laiką. Direktorius monitoriuje mato net tuos, kurie pavėlavo į pamoką.
Surinkti turinį