tiekimas

Alytaus verslininkai triumfuoja – po daugiau nei dviejų mėnesių jiems atnaujintas elektros energijos tiekimas

, Daina Baranauskaitė
Gera naujiena – Vilties g. 5 pastate veikiantys verslininkai triumfuoja – po daugiau nei dviejų mėnesių jiems atnaujintas elektros energijos tiekimas. „Dainavos žodžio“ skaitytojams priminsime, kad elektros energijos tiekimą nutraukė vienas iš pastato bendrasavininkų, Algirdas Povilanskas, kuris galiausiai sutiko susiklosčiusią situaciją spręsti kompromiso būdu.
Daugiau nei du mėnesius Alytaus bei šalies žiniasklaidoje mirgėjo pranešimai apie kuriozinę istoriją – Dzūkijos sostinėje, buvusiame vaikų poliklinikos pastate, adresu Vilties g.

Elektros tiekimą nutraukusiam verslininkui – tūkstantinės baudos

, Alius Mikelionis
Buvusioje vaikų poliklinikoje (Vilties g. 5) patalpas iš A. Povilansko įsigiję žmonės ir čia įkūrę parduotuves ar kitas paslaugas teikiančias įmones pateko į savotiškus jo spąstus, mat rugsėjo pirmą dieną patalpų pardavėjas staiga nutraukė elektros tiekimą. Kad verslininkai patys nepasijungtų elektros, ėmė saugoti skydinę.
Pasak elektros neturinčių verslininkų, A. Povilanskas reikalavo pasirašyti elektros subtiekimo sutartį, tačiau verslininkai norėjo tiesiai atsiskaityti už elektrą. Tai galima padaryti tik visų patalpų savininkų bendru sutarimu, bet A.
Surinkti turinį