treneris

Alytaus krepšinio bendruomenė šokiruota: kamuolį pakeitė skundų kalnai, vaikai liko be trenerių

, Alius Mikelionis
Buvęs sportininkas savo žinias ir patirtį perteikia jaunimui. Jau penktus metus vyras treniruoja Alytaus sporto ir rekreacijos centro krepšininkus. Tačiau prieš keturis mėnesius Dalia Cibulskienė (vieno iš auklėtinių mama) M. Jaruševičių pradėjo atakuoti raštais, jį skųsdama įvairiausioms institucijoms. Treneris per keturis mėnesius buvo apipiltas raštų krūva, kuri jį vos nesulygino su žeme. D. Cibulskienė parašė 78 skundus!!!
Treneris nesupranta, kas nutiko, mat iki tol jokių problemų nei su vaiku, nei su jo tėvais, rodos, nebuvo.

Lengvosios atletikos treneriui skirta drausminė nuobauda už maisto papildų pardavinėjimą nepilnamečiams

, Daina Baranauskaitė
Alytaus sporto ir rekreacijos centro direktorius Tomas Stupuris skyrė drausminę nuobaudą lengvosios atletikos treneriui Vytautui Šmidtui, kad šis darbe pardavinėjo maisto papildus nepilnamečiams be tėvų leidimo ir perviliojo sportininkus iš kitų trenerių. Šią situaciją tiria netgi Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnyba. Treneris V. Šmidtas su drausmine nuobauda nesutinka ir žada ją skųsti teisme.
Lengvosios atletikos treneris V. Šmidtas Alytaus sporto ir rekreacijos centre dirba 36 metus.

Treneriai įsižeidė dėl naujos savivaldybės tvarkos

, Alius Mikelionis
Alytaus sporto ir rekreacijos centro treneriams Alytaus miesto savivaldybė netrukus užkraus dar vieną darbą. Prieš kiekvieną treniruotę treneris privalės įsijungti išmanųjį telefoną ir specialioje programėlėje pažymėti visus vaikus, kurie tądien ateis sportuoti. Kad sistema veiktų, visiems treneriams bus nupirkti mobiliojo ryšio telefonai, įjungtas internetas. Miesto vadovai neslepia, kad šio žingsnio imtasi, kad būtų išvengta sukčiavimo atvejų.  
Miesto vadovai jau supažindino trenerius su nauja tvarka.

Dziudo trenerio ir gimnazijos direktoriaus konfliktas persikelia į viešą erdvę

, Daina Baranauskaitė
Žinomas dziudo treneris Zenius Vencevičius viešai prabilo apie tai, jog savo gimtojo krašto mokykloje  – Miroslavo gimnazijoje – nori nemokamai vaikus mokyti dziudo, tačiau yra nepageidaujamas. Tuo tarpu ugdymo įstaigos vadovas atkerta, kad dziudo treneris jau yra ir kito paslaugų nereikia, mat dubliuosis veiklos. 
Alytiškis, žinomas dziudo treneris Zenius Vencevičius tvirtina, kad gniuždoma jo iniciatyva nemokamai mokyti dziudo jo gimtojo krašto mokykloje – Miroslavo gimnazijoje.
„Sportas Alytaus rajone tarsi lavoninėje.

Sporto zinios

, Romas Trubnikovas

Rankininkai skina pergales, krepšininkai rungtyniauja permainingai
Pergalę po pergalės skina Alytaus „Almeidos–Stronglaso“ rankininkai. Lietuvos rankinio lygos čempionato rungtynėse alytiškiai Vilniuje 20:25 palaužė „Šviesos“ septynetą.

Graži tituluoto futbolo trenerio sukaktis

, Romas Trubnikovas

Su žinomu futbolo treneriu Petru Simanavičiumi buvau bendraklasis. Nuo jaunystės Petrą labai domino futbolas.
Trylikametis Senamiesčio berniokas pradėjo lankyti sporto mokyklą pas šviesios atminties futbolo trenerį Juozą Račkauską. Žaidė miesto jaunučių, jaunių rinktinėse, suaugusiųjų komandose. Besimokydamas Gardine Petras rungtyniavo šio miesto „Nemano“ meistrų komandoje. Grįžęs į Alytų, sausio 5 dieną pažymintis 65-ąjį gimtadienį P. Simanavičius pradėjo dirbti treneriu ir iki šiolei ugdo jaunuosius futbolininkus. Darbas sekasi gerai.

Surinkti turinį