valymas

Laiku pradėti valyti gatves sutrukdė žema oro temperatūra

, Alius Mikelionis
Daugelis vairuotojų pastebi, kad ne tik miesto pakraščiuose esančios gatvės, bet ir pagrindinės vis dar padengtos po žiemos susikaupusia barstymo medžiaga. Nors beveik prabėgo pirmas pavasario mėnuo, tačiau už Dzūkijos sostinės gatvių valymą atsakinga UAB „Raguvilė“ jas pradėjo valyti kovo 23 dieną. 
Kaip mūsų redakciją informavo Alytaus miesto savivaldybės Miesto ūkio sk. vedėja Palmira Raškauskienė, jeigu oro sąlygos leis, gatvės bus išvalytos per mėnesį. Esą mechanizuotas vakuuminis valymas pradėtas penktadienį, o rankiniu būdu šaligatviai valomi nuo kovo 9 dienos.

„Raguvilė“ paprašyta vėl valyti gatves Alytuje

, Alius Mikelionis
Kai šių metų sausio 5 dieną Santaikos gatvėje į kalnelį negalėjo užkopti net sunkvežimiai su grandinėmis ant ratų, už Alytaus gatvių barstymą buvo  atsakinga Kretingos rajone registruota UAB „Raguvilė“. Kilus vairuotojų nepasitenkinimui, sureagavo ir Alytaus miesto savivaldybė. Nors bendrovė dar turėjo sutartį, ją miesto valdžia nusprendė nutraukti ir skelbti naują konkursą. 
Miesto administracija sugriežtino gatvių valymo sutarties sąlygas – nurodyta, per kiek laiko turi būti reaguota į ekstremalias oro sąlygas.

Alytaus kelininkai pripažino, jog kovą su gamta pralaimėjo

, Daina Baranauskaitė
Praėjusį savaitgalį ne tik Alytaus miesto, bet ir viso rajono keliai tapo internautų komentarų objektu. Miesto ir rajono keliai buvo lyginami su pragaru, mat vos pasibaigus Alytaus rajono savivaldybės ribai prasidėdavo nepalyginamai geresnės kokybės keliai.

„Alytaus regiono keliuose“ dėl finansinių sunkumų teks atleisti dalį darbuotojų, trečiojo lygio kelių priežiūros gerinimui pažadai nežarstomi

, Daina Baranauskaitė

Finansiniai sunkumai slegia ne tik savivaldybes, galvojančias, kaip išgyventi. Paaiškėjo, kad gyventojų nusiskundimai dėl „Alytaus regiono kelių“ trečiojo lygio kelių valymo neoperatyvumo – pagrįsti. Valstybinė įstaiga 2013-uosius pradėjo su skolomis, neišvengiamai prabilta apie darbuotojų atleidimą.  

Surinkti turinį