Kelyje įklimpę vaikinai nusivylė pagalbos tarnybomis

, Alius Mikelionis
Kelyje įklimpę vaikinai nusivylė pagalbos tarnybomis

Vietiniai kelią vadina „tankodromu“.

Du alytiškiai pateko į nepavydėtiną situaciją, kai jų automobilis naktį kelyje įklimpo, o norinčių padėti atsirado nedaug. Vaikinai po darbo Anykščiuose savo mikroautobusu „Ford Transit“ važiavo į Alytų. Ties Jieznu vyksta kelio darbai. Naktį vaikinai nepastebėjo kelio ženklo „Aplinkkelis“ ir  pasuko ten, kur vedė navigacija. Vaikinai teigia, kad tuo keliu važiavo ir ryte, tačiau dieną palijus kelias tapo neišvažiuojamas ir mikroautobusas įklimpo.
„Kas keisčiausia, nesulaukėme jokios pagalbos. Automobilis draustas „Kasko“ draudimu. „Compensa“ draudimas atsisakė mums padėti, esą įklimpimas nelaikomas techniniu gedimu. Tuomet paskambinome techninės pagalbos tarnybai. Ji taip pat atsisakė vykti. Kaip supratau, ši vieta jiems jau žinoma. Kas keisčiausia, kad pagalba tapo verslu. Jie žiūri, ar apsimoka padėti“, – pasakojo automobilio vairuotojas Kęstutis. 
Ugniagesių automobiliai pagelbėja tik tuo atveju, jeigu kelyje įstringa spec. tarnybų transporto priemonės. Padėti neatsisakė vaikinų tėvai ir draugai, tačiau ir jų transporto priemonės įklimpo. Pagalbos prireikė jau keturiems automobiliams, todėl jauni vyrai nusprendė kreiptis į kauniečių įmonę, kuri specializuojasi įklimpusių automobilių ištempimo srityje. Pagalba sutiko atvykti į Prienų rajoną. Betraukiant įstrigusius automobilius net ir paruoštas evakuatorius įklimpo. Visus automobilius pavyko išvaduoti tik paryčiais, kai atvyko ūkininko traktorius. 
Vietiniai šį kelią vadina „tankodromu“ ir neslepia, jog dėl įklimpusių automobilių turi naudos. Evakuatoriaus paslauga atsiėjo per 70 eurų. Mokėti teko ir traktorininkui. Kad kelias blogas, sutinka ir Jiezno seniūnijos seniūnas Algis Bartusevičius ir prašo važiuoti aplinkkeliu. Esą trumpesnis kelias neskirtas intensyviam eismui, jis bus sutvarkytas pagerėjus orams.
Maždaug 3 kilometrų kelio atkarpa nuo degalinės už Alytaus–Prienų–Aukštadvario žiedo Jiezno link pradėta remontuoti pernai lapkritį. Eismas turėjo būti atnaujintas gruodį, bet darbai sustojo vos prasidėję. Dėl to nepatogumų turi ne tik vietos gyventojai, bet ir važiuojantys pro Jiezną. Projektą vykdo įmonė „Kamesta“.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)