Kviečiame įsigyti naujas knygas apie Seirijų kraštą ir jo žmones

Kviečiame įsigyti naujas knygas apie Seirijų kraštą ir jo žmones

Lionė Lapinskienė. (Nuotr. iš L. Lapinskienės archyvo)

Šiuo metu baigiame parengti išliekamąją istorinę ir pažintinę vertę turėsiančias dvi knygas apie Seirijų kraštą ir jo žmones. Abi bus meniškai iliustruotos, spalvotos, kietais viršeliais, 17x25 formato.   
Pirmoji – 2013 m. išleistos knygos „SEIRIJŲ PRAEITIS IR DABARTIS“ tęsinys (II dalis; per 500 psl.). Joje bus ne vienos dešimties įvairių kartų seirijiškių parašyti atsiminimai ir kitų autorių straipsniai apie atskirais XX a. laikotarpiais Seirijuose vykusį aktyvų kultūrinį gyvenimą, vaikų lopšelio-darželio „Žibutė“ istoriją, medicinos raidą, gamtos savitumą, ilgaamžius šio krašto gyventojus, amatų ir verslo plėtrą, pašto, policijos, priešgaisrinės apsaugos situaciją ir kt. Nemažai vietos skiriama ir šių dienų gyvenimui Seirijuose atspindėti.   
Knygoje „MES – IŠ SEIRIJŲ KRAŠTO“ (per 400 psl.) bus pirmą kartą pasakojama apie Seirijų vidurinės mokyklos (dabar Seirijų A. Žmuidzinavičiaus gimnazija) ir buvusių kitų krašto mokyklų (Krikštonys, Meteliai, Vainiūnai, Šlavantai) auklėtinius, tapusius mokslininkais (jų daugiau kaip 40), kurie savo darbais žinomi Lietuvoje ir užsienyje. Antroje dalyje susipažinsime ir su keliomis dešimtimis kitų įdomių kraštiečių, tapusių verslininkais, gydytojais, mokytojais, žurnalistais, dailininkais, literatais, tautodailininkais ir kt. 
Siekdami surinkti reikalingų lėšų šioms knygoms išleisti, kreipiamės į visus Seirijų krašto kultūrai ir istorijai neabejingus kraštiečius ir prašome, pagal galimybes, tapti rėmėjais (Jūsų pavardė ar įmonė, su Jumis suderinus, knygoje bus įrašyta). 
Kartu kviečiame pasinaudoti išankstine galimybe pageidaujamą knygą įsigyti pigiau (knygynuose nebus prekiaujama). Tuo tikslu vėliausiai iki š. m. rugpjūčio 25 d. Jums patogiu būdu – paprastu laišku (Lionei Lapinskienei, 4-asis paštas, pašto dėžutė 94, 37009 Panevėžys), elektroniniu paštu l.lapinskiene@gmail.com arba tel. 8 68615981 – reikėtų susisiekti ir patvirtinti, kad už pasirinktą knygą (ar abi) Jūs pageidaujate sumokėti iš anksto, taip pat nurodyti savo vardą, pavardę, adresą, telefono numerį ir norimų įsigyti egzempliorių skaičių. Tada Jums išsiųsime išankstinio apmokėjimo sąskaitą (VšĮ Komunikacijos centras „Kalba. Knyga. Kūryba“. Įstaigos kodas 303360871. AB ,,Swedbank“. Banko kodas 73000.  A/s  LT61 7300 0101 4003 9022). Gavę pagal ją sumokėtus pinigus, Jus įrašysime į Prenumeratorių sąrašą ir suderinsime knygos atsiėmimo galimybes. 
Knygų kaina: 
„SEIRIJŲ PRAEITIS IR DABARTIS“ (II dalis) – 30 Eur; „MES – IŠ SEIRIJŲ KRAŠTO“ – 25 Eur.
Knygos sudarytoja ir redaktorė Lionė Lapinskienė
 

Komentarai

Džiaugiamės ir labai

Džiaugiamės ir labai laukiame.
Linkime sėkmingai baigti didelį darbą.

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)