Medienos perdirbimo įmonės kūrimuisi Alytaus taryba pritarė nevienbalsiai

, Daina Baranauskaitė
Medienos perdirbimo įmonės kūrimuisi Alytaus taryba pritarė nevienbalsiai
Alytaus miesto savivaldybės taryba, nors ir ne vienbalsiai, tačiau pritarė, kad miesto pramonės parke įsikurtų medienos perdirbimo įmonė „Juodas medis“. 
Taryboje buvo svarstomas klausimas dėl sutarties su medienos perdirbimo įmone „Juodas medis“ pasirašymo. Dalis tarybos narių dvejojo, ar atliktas būsimos įmonės veiklos poveikio aplinkai tyrimas ir ar tai nekenks gyventojų sveikatai.
„Iš tiesų tarybos nariai dvejojo, ar gamybos proceso metu neišsiskirs kancerogenai, ar nebus blogas poveikis aplinkai, žmonių sveikatai. Atvykęs įmonės vadovas paaiškino, kad bus naudojamos 2016 metų technologijos ir tai nekenks sveikatai. Tai ir lėmė tarybos narių apsisprendimą“, – teigė Alytaus miesto meras Vytautas Grigaravičius.
Po pasisakymų 20 tarybos narių pritarė investicinės sutarties pasirašymui, 5 susilaikė.  
Pagal sutartį, kurią pasirašys Alytaus meras Vytautas Grigaravičius ir UAB „Juodas medis“ direktorius Valdemaras Salmonas, investuotojas įsipareigoja ne vėliau kaip per 6 mėn. pateikti dokumentus, įrodančius projekto finansavimą, ir  ne vėliau kaip per 12 mėnesių nuo žemės sklypo nuomos  sutarties pasirašymo dienos pradėti statybas šiame žemės sklype. Investuotojas įsipareigoja per 24 mėnesius nuo žemės sklypo nuomos sutarties pasirašymo dienos investuoti ne mažiau kaip 779 tūkst. Eur statyboms vykdyti ir įrenginiams įsigyti. Per minėtą laikotarpį investuotojas įsipareigoja sukurti ne mažiau kaip 12 naujų darbo vietų.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)