Nuo mirties apsaugojusi vyrą jauna moteris žuvo liepsnose

, Daina Baranauskaitė
Nuo mirties apsaugojusi vyrą jauna moteris žuvo liepsnose

Kaimynai kalba, kad šis namas užsidega jau trečią kartą, tik šis kartas pats skaudžiausias.

Alytaus rajone, atokioje Junčionių kaimo sodyboje, sekmadienį įvyko tragedija – liepsnose žuvo 40-metė moteris. Anot ugniagesių, pranešimas apie gaisrą buvo pavėluotas – atvykus pirmosioms gesinimo mašinoms namas jau degė atvira liepsna. Žuvusi moteris – pirmoji šiais metais gaisro auka.
„Iš tiesų pranešimas labai pavėluotas. Galėjome išvengti aukų, tačiau atvykus ugniagesiams namas degė atvira liepsna“, – kalbėjo Alytaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos atstovė Loreta Cibulskienė.
Anot ugniagesių, gali būti, kad namuose buvo girtaujama. „Kol kas nežinome tikslios priežasties, tačiau name elektros energijos nėra. Buvo šilta, tad krosnis tikrai nesikūreno. Greičiausiai buvo rūkoma lovoje. Beje, ugniagesiams vykdyti savo darbą trukdė neblaivūs asmenys, teko kviesti policiją“, – sakė ugniagesių atstovė. 
Kaip paaiškėjo, tie trukdę asmenys – žuvusios moters sūnūs Ernestas ir Marius. Jaunuoliai pasakojo, jog buvo išėję su draugais, o sužinoję apie gaisrą parbėgo ir vylėsi iš liepsnų ištraukti motiną.
„Mums paskambino ir parbėgome su broliu. Dar norėjome iš liepsnų ištraukti mamą, tačiau ugniagesiai draudė. Sunku dar viską suvokti“, – po nelaimės pirmadienio popietę kalbėjo žuvusios moters vyriausias sūnus Ernestas.
Kaimynas Juozas sunkiai tramdė raudą: „Jie pas mus buvo atėję abu. O po poros valandų, žiūriu, jau dega namas. Nubėgau. Mačiau jos kūną. Baisu.“
Šios šeimos istorija griebianti už širdies. Žuvusi moteris turėjo 11 vaikų, tačiau 9 įvaikinti. Du vyriausieji broliai iš Alytaus globos namų grįžo pas tėvus į Junčionis. Vyriausias uždarbiavo, jaunesnis mokosi Alytaus profesinio rengimo centre. Tačiau po sekmadienio gaisro jie liko ir be dokumentų, ir be rūbų bei daiktų.
„Sudegė ir rūbai, ir dokumentai, ir daiktai. Nežinau, kaip dabar gyvensime“, – pirmadienį kalbėjo Ernestas.
Beje, kilus gaisrui namuose buvo abu sutuoktiniai. Likęs gyvas vyriškis kaimynams papasakojo, kad jį prižadino žmona, padėjo išsigelbėti, o pati greičiausiai užtroško.
„Jis pas mus pirmą naktį ir miegojo. Pasakojo, kad jį prikėlė žmona, pasakė, kad dega, ir spėjo išstumti per langą, o pati nespėjo. Jie labai vienas kitą mylėjo – tą matė visi. Visko buvo, bet jų meilė buvo pavydėtina“, – kalbėjo žuvusiosios kaimynė Orintija.
Pivašiūnų seniūnijos seniūnė Rima Čelkonienė papasakojo, kad žuvusi moteris palaidota antradienį. Prisidėjo žuvusiosios giminaičiai, seniūnija, klebonas, Caritas, bendruomenė.

Komentarai

Hello, I desire to subscribe

Hello, I desire to subscribe for this blog to obtain most recent updates, thus where can i do it please help. afbcddkcdedf

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)