Nuo šiol „Lietuvos draudimas“ įsikūrė Alytaus miesto širdyje

, Daina Baranauskaitė
Nuo šiol „Lietuvos draudimas“ įsikūrė Alytaus miesto širdyje

„Lietuvos draudimo“ atidarymas. (Zenono Šilinsko nuotr.)

Duris atvėrė šiuolaikiškas ir erdvus naujas didžiausios šalyje ne gyvybės draudimo bendrovės „Lietuvos draudimas“ Alytaus skyrius. Nuo šiol klientai galės patogiai konsultuotis visais draudimo klausimais pačioje miesto širdyje, šalia savivaldybės, adresu S. Dariaus ir S. Girėno g. 5A, Alytus.  
„Lietuvos draudimas“ skaičiuoja, kad Alytaus rajone yra sudariusi daugiau nei 25 tūkst. draudimo polisų ir apdraudusi apie 700 vietos verslininkų. Turto draudimo skvarba 2018 m. siekia beveik 15 procentų – vadinasi, bendrovė šiuo metu yra apdraudusi maždaug kas septintą namą ar butą.
Naująsias patalpas pašventino Alytaus dekanato dekanas, Šv. Angelų sargų bažnyčios klebonas Arūnas Užupis, kuris pusiau juokais, pusiau rimtai pasidžiaugė, kad nuo šiol draustis galės ateiti pėsčiomis. „Visam kolektyvui linkiu sveikatos, sėkmės. Aš ir pats esu „Lietuvos draudimo“ klientas – draudžiame automobilių parką, bažnyčią. Apsidraudęs ir savo sveikatą. Todėl dabar galėsiu dažniau pas jus užsukti, pasikonsultuoti“, – sakė dekanas A. Užupis.
Naujo „Lietuvos draudimo“ biuro atidarymo ceremonijoje simbolinę atidarymo juostelę kartu su „Lietuvos draudimo“ generaliniu direktoriumi Kęstučiu Šerpyčiu perkirpo Alytaus miesto vicemerė Valė Gibienė. 
„Džiaugiamės, kad Alytaus centras, miesto širdis gražėja. Puikios patalpos, akivaizdu, bus dar geresnės sąlygos darbuotojams ir klientams. Būsime kaimynai“, – sveikindama kalbėjo vicemerė V. Gibienė. 
Generalinis „Lietuvos draudimo“ direktorius K. Šerpytis akcentavo, jog būdama rinkos lydere visoje šalyje įmonė nuolat stiprina savo pozicijas. „Mes tikime šio miesto ir rajono perspektyvomis bei manome, kad čia galime pasiekti daugiau. Nuo šiol tampame ne tik geriau matomi, bet ir žymiai patogiau pasiekiami Alytaus miesto ir rajono gyventojams bei įmonėms. Kasdien kuriame vertę klientams ir išskirtinį jų aptarnavimą laikome vienu svarbiausių mūsų bendrovės tikslų“, – sakė K. Šerpytis.
Atidarius naujas patalpas sveikino Valstybinio socialinio draudimo Alytaus skyriaus direktorius Valerijus Vencius, renginyje taip pat dalyvavo bendrovės klientai, „Lietuvos draudimo“ Privačių klientų departamento direktorius Raimondas Geleževičius, „Lietuvos draudimo“ Privačių klientų departamento Pietų regiono vadovas Simonas Lisauskas. 
„Lietuvos draudimo“ Alytaus skyrius nuo šiol bus kur kas lengviau pasiekiamas bendrovės klientams, kurie atvykę automobiliais galės juos pastatyti prieš biurą esančiose specialiai jiems rezervuotose vietose.
„Noriu labai padėkoti Privačių klientų departamento direktoriui Raimondui Geleževičiui, „Lietuvos draudimo“ Privačių klientų departamento Pietų regiono vadovui Simonui Lisauskui, kurie tikėjo šia naujo biuro idėja, ją skatino. Tiesiog pasakė – parsiduokite senąsias patalpas ir ieškokite naujų galimybių. Iš tiesų ačiū Jums. Taigi, „Lietuvos draudimas“, investavęs į šias modernias ir šiuolaikiškas patalpas, sukūrė vertę ne tik klientams, bet ir pagerino darbo aplinkos sąlygas savo darbuotojams, atsižvelgdamas į jų poreikius“, – kalbėjo „Lietuvos draudimo“ Dzūkijos skyriaus vadovė Alma Visockienė.
Ji pabrėžė, kad atvėrus naujo biuro duris bus siekiama dar labiau įsiklausyti į Alytaus miesto gyventojų ir vietos verslininkų poreikius ir pasiūlyti jiems geriausius draudimo produktus bei patikimą apsaugą. Šiuo metu ypatingai atkreipiamas dėmesys į klientų būsto saugumą ir jiems siūloma apsisaugoti nuo gaisro dovanojant dūmų detektorių.
Naujai įrengtame biure dirba dešimt privačių ir verslo klientų draudimo konsultantų. Šiais ir ateinančiais metais „Lietuvos draudimas“ ketina papildomai įdarbinti jaunuosius draudimo konsultantus.
„Lietuvos draudimas“ savo paslaugas teikia daugiau nei 582 tūkstančiams privačių ir verslo klientų Lietuvoje. Bendrovėje dirba daugiau nei 1000 darbuotojų. „Lietuvos draudimas“ yra didžiausia draudikė, užimanti 31 proc. ne gyvybės draudimo rinkos. „Lietuvos draudimas“ yra pelnęs Geriausio darbdavio 2017 apdovanojimą Baltijos šalyse. „Lietuvos draudimo“ paslaugas renkasi 40 proc. visų apsidraudusiųjų Lietuvoje, o kitiems bendrovę rekomenduoja 9 iš 10 klientų. „Lietuvos draudimas“ kasdien padeda 430 savo klientų.
 
 

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)