Poilsinės kelionės į užsienį išparduotos, o kur atostogaus miesto vadovai?

, Alius Mikelionis
Poilsinės kelionės į užsienį išparduotos, o kur atostogaus miesto vadovai?

Miesto vadovai prasitarė, kaip praleis atostogas.

Liepos mėnesį Alytaus mieste sustoja politinis gyvenimas. Vidurvasaryje nevyksta tarybos posėdis, tad ilsisi ir politikai. Naujienų portalas Alytausgidas.lt pasidomėjo, kur šiais metais atostogaus miesto vadovas Vytautas Grigaravičius.
Liepos 6 dieną minint Valstybės dieną į alytiškius ir miesto svečius kreipėsi vicemerė Valė Gibienė. Miestelėnai šnabždėjosi, kur Alytaus meras Vytautas Grigaravičius. Paaiškėjo, kad miesto galva išvykęs į tarnybinę komandiruotę Japonijoje. Hiratsuka mieste lankosi ir vicemeras Tautvydas Tamulevičius bei tarybos narys Kęstutis Ptakauskas. Tekančios saulės šalyje vadovai aptarė ir Alytuje planuojamo įrengti japoniško sodo klausimą. Vizitas baigsis liepos 12 dieną, tada miesto vadovas atostogaus. 
„Laukiam anūkų pagausėjimo, reikės galbūt daugiau padėti sūnaus šeimai, nes jie augina ir mažyčius dvynukus. Tikiuosi, kad rasiu laiko pabūti ir gamtoje, gal prie jūros išvažiuosim vienai kitai dienai. Kiekvienais metais nuvažiuoju arba į Palangą, arba į Neringą savaitei arba bent trims dienoms. Esu buvęs Turkijoje, nepasakyčiau, kad man ten labai patiko. Vis tik Lietuva yra Lietuva ir namuose ilsėtis jaukiau. Aišku, paslaugų kokybė galėtų būti geresnė, bet vis tiek čia yra Lietuva“, – būsimų atostogų planais dalijosi Vytautas Grigaravičius. 
Alytaus miesto mero pavaduotoja Valė Gibienė atostogaus rugpjūčio mėnesį. Politikė vyks ten, kur tikėtis gero oro nereikia, jis tiesiog visuomet vasarą būna geras – į Graikiją. 
Liepa bene pagrindinis atostogų mėnuo. Kol kas atostogautojų orai nelepina. Tuo tarpu kelionių agentūros džiaugiasi padidėjusiais pardavimais. Liepos mėnesiui kelionių iš Lietuvos neliko. Kelionės iš Varšuvos taip pat „iššluotos“, mat kaimyninėje valstybėje oras irgi ne vasariškas. Turizmo agentūros atstovės rekomenduoja nelaukti paskutinės minutės ir keliones pradėti planuoti mažiausiai prieš pusmetį. Tada ir pasirinkimas geresnis, ir kainos žemesnės. Tuo tarpu dėl prasto oro kainos šoktelėjo apie 40 procentų.
Tie, kas neturi galimybės atostogauti užsienyje, pramogų gali rasti ir Alytuje. Skelbiama, kad iki rugpjūčio pirmosios bus atidarytas „Viviwake“ parkas, o kur dar Dzūkijos ežerai ir miškai, kuriuose tikrai galima pasikrauti energijos.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)