Poilsio gatvės gyventojams baigėsi kantrybė

, Alius Mikelionis
Poilsio gatvės gyventojams baigėsi kantrybė

Alytaus miesto sav. specialistui teko išklausyti gyventojų pretenzijas.

Už Vidzgirio Švč. M. Marijos Krikčionių pagalbos parapijos bažnyčios, Poilsio gatvėje, gyvenantis ponas Pranas sako, kad miestas artėja link jo sodybos, bet kelias tampa vis prastesnis. Šioje gatvėje dabar jau 11 namų, o pasiekti miestą darosi vis sudėtingiau, mat važiuojantys automobiliai dar labiau gadina gatvę, o prižiūrėti esą nėra kam. Garbaus amžiaus vyriškis gatvę perkrikštijo iš Poilsio į „Purvyno“ gatvę. Situacija blogėja atėjus šaltajam metų laikotarpiui ar atlydžiui. Vyras  negali išvažiuoti net su savo arkliu, kuris, anot senolio, bejėgis prieš prastą kelio būklę. 
„Kreipėmės į Alytaus miesto savivaldybę ne vieną kartą. Ten kreiptis – kaip kurčiam duoti kūloku. Valdžia turi tarnauti žmogui, o jie ant pečių joja. Kol renka, tol eina kaip žąsys į avižas, o kai išrenka, nusisuka nuo žmonių“, – pasipiktinęs valdžios neveiklumu dėstė senolis Pranas.
„Čia yra miesto teritorija, už žemę mokame miesto įkainiais, bet gatvės apšvietimo nėra, o apie kelius mes net nekalbam“, – sakė Poilsio gatvės gyventoja Janina. 
Poilsio gatvės gyventojai sako, kad plauti automobilius nėra prasmės, nes vos įvažiavus į gatvę jie išsipurvina. Anksčiau jie buvo radę sprendimą: transporto priemones laikė prie bažnyčios, o namo keliaudavo pėsčiomis, tačiau klebonas uždraudė čia palikti automobilius. Gyventojai neprašo, kad jiems būtų nutiestas asfaltas, tiesiog norėtų, jog kelias būtų geriau prižiūrimas. Dėl to esą jau buvo kreipęsi į Alytaus miesto savivaldybę. 
Čia gyvenančių žmonių kantrybės taurę perpildė, kai Poilsio gatve ėmė važinėti sunkioji vandentiekininkų technika. Vietiniai sako, kad traktoriai išmalė vieną kelio atkarpą, kurioje išvažiuoti neįmanoma net visureigiams. Bandant pasiekti miestą įklimpo ir ponios Janinos keturiais ratais varomas visureigis „Opel Frontera“. Gyventojai sako, kad kitas išvažiavimas į miesto gatves dar blogesnis.
Poilsio gatvės gyventoja paskambino į Alytaus miesto savivaldybę ir Miesto ūkio sk. specialistas Arvydas Kavaliauskas pasirūpino, kad netoliese dirbęs traktorius ištemptų automobilį, tačiau susirinkę gyventojai pareikalavo, kad pats specialistas atvyktų ir apžiūrėtų kelią. Atvykusiam tarnautojui teko išklausyti gyventojų nepasitenkinimą.
Gyventojai teiravosi, kodėl gatvė neapšviesta, nepatogioje vietoje sudėti šiukšlių konteineriai. Poilsio gatvės gyventojai reikalavo perkasti įvažiavimą, kad ant pievos nevažiuotų „naktinėtojai“. 
Alytaus miesto savivaldybės Miesto ūkio skyriaus specialistas A. Kavaliauskas žadėjo pagelbėti Poilsio gatvės gyventojams ir savo pažadą ištesėjo. Jau kitą rytą viena probleminė kelio atkarpa buvo sutvarkyta. Apie gyventojų reikalavimus jis žadėjo informuoti savo vadovą.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)