Šeimos tragedija Alytaus rajone

, Alius Mikelionis
Šeimos tragedija Alytaus rajone

Policija neatmeta nei vienos nusikaltimo versijos.

Šeštadienį ryte Miroslavo seniūnijos Milastonių kaime rasti vyro ir moters kūnai. Pirminiais duomenimis, keturiasdešimt šešerių metų vyras pasikorė po to, kai nužudė septyneriais metais jaunesnę moterį. Ant jos kūno rasta smurto žymių. 
Ieškoti sugyventinių buvo nuspręsta, kai iš vakaro artimiesiems telefonu nepavyko susisiekti. Į sodybą Milastonių kaime atvykęs moters brolis pastebėjo kieme stovintį automobilį „VW Sharan“. Namo durys buvo užrakintos iš vidaus. Patekęs į vidų, vyras išvydo kraupų vaizdą. 1971 metais gimęs A. M. buvo pasikoręs, o ant grindų su smurto žymėmis aptiktas 1978 metais gimusios moters lavonas. Į nusikaltimo vietą iškviesti kriminalistai. Manoma, kad A. M. nužudė draugę ir pats pasitraukė iš gyvenimo. 
Nusikaltimas Miroslavo seniūnijoje sukrėtė vietos bendruomenę. Milastonių kaimo gyventojai sako, kad naktis buvo neįprasta. Žmonės girdėjo važinėjantį automobilį, lojo šuo.
Sodybą, kurioje ir įvyko kraupi nelaimė, alytiškiai įsigijo prieš kelerius metus, sutvarkė aplinką, kūrė tolesnius planus. Ir nors kaimynai apie šeimą atsiliepia teigiamai, tačiau vyro asmenybė kai kuriems kaimynams kėlė įtarimų. Esą kaimynai girdėjo, kad anksčiau jis piktnaudžiavo alkoholiu, atliko bausmę įkalinimo įstaigoje. Kol kas policija to dar nepatvirtino. Paskutiniu metu vyras vedė tvarkingą gyvenimo būdą, dirbo tolimųjų reisų vairuotoju, moteris taip pat turėjo darbą. Policija neatmeta nei vienos įvykio versijos. Viena iš jų – pavydas.
Milastonių kaime, kur vos kelios sodybos, vietiniai kalba, kad tai galėjo būti ir iš anksto suplanuotas nusikaltimas, mat dažniausiai sutuoktiniai atvažiuodavo kartu su vaikais, šįsyk buvo dviese.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)