Šv. Benedikto gimnazijoje – naujovė

, Alius Mikelionis
Šv. Benedikto gimnazijoje – naujovė

Sistemingai vėluojantiems klius.

Alytaus Šv. Benedikto gimnazijos moksleiviai nuo šiol skaičiuojami it viščiukai, mat mokykloje pradėjo veikti kortelinė sistema. Kiekvienas moksleivis privalo nuskenuoti kortelę įeidamas į mokyklą. Visi duomenys akimirksniu patenka į duomenų bazę. Čia galima stebėti kiekvieno moksleivio atėjimo ir išėjimo iš  mokymo įstaigą laiką. Direktorius monitoriuje mato net tuos, kurie pavėlavo į pamoką. Sistema fiksuoja tiek mokinius, tiek mokytojus.
Kol kas gimnazijos direktorius jokių baudžiamųjų priemonių dėl vėlavimo imtis neketina, tačiau jau paskirtas žmogus, kuris analizuos duomenis, todėl neatmetama, jog nedrausmingi moksleiviai ir mokytojai gali sulaukti įspėjimų. 
TAMO dienyne savo vaiko judėjimą gali stebėti ir tėvai. Be to, sistema turi ir daugiau privalumų. Tėvai gali į kortelę įnešti pinigų, už kuriuos valgykloje galima nusipirkti maisto. Galima stebėti, ar jų atžala tikrai pirko kotletą, ar pinigus išleido kitokiam maistui. 
Gimnazijos direktorius sako, kad kortele bus galima atsiskaityti ir už važiavimą viešuoju transportu.
Šv. Benedikto gimnazijos kortelė tėvams atsiėjo po keturis eurus. Kadangi sistema pradėjo veikti tik mokslo metų pabaigoje, abiturientams ji duota nemokamai. Jeigu naujoji sistema pasiteisins, ji bus įdiegta ir kitose Alytaus mokymo įstaigose.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)