Tarybos mandato netekusią Liną Sosunovičienę pakeis Rasa Daugininkaitė

, Goda Čiginskaitė
Tarybos mandato netekusią Liną Sosunovičienę pakeis Rasa Daugininkaitė

R. Daugininkaitė teigia turinti noro ir ryžto atstovauti bendruomenės interesams.

Linos Sosunovičienės Alytaus miesto savivaldybės tarybos nario įgaliojimai nutrūksta anksčiau laiko – tokį sprendimą priėmė Vyriausioji rikimų komisija. Sprendimas priimtas sužinojus, kad minėta politikė pakeitė gyvenamąją vietą, kuri yra jau Alytaus rajono savivaldybės teritorijoje. Pagal teisės aktus, tarybos narys privalo būti deklaravęs gyvenamąją vietą toje savivaldybėje, kurios taryboje yra išrinktas ir dirba.
Visai neseniai iš „Alytaus piliečių“ frakcijos Alytaus miesto savivaldybės taryboje pasitraukusi L. Sosunovičienė situacijos nedramatizuoja. „Pati dalyvavau posėdyje. Toks pat sprendimas priimtas ir dėl dar 9 tarybos narių, dirbančių įvairiose šalies tarybose. Į visa tai žvelgiu filosofiškai ir pozityviai. Daugiau liks laiko projektams, verslui, šeimai. Turbūt taip turėjo būti. Tačiau meluočiau, jeigu sakyčiau, kad tai manęs visiškai nepalietė kaip žmogaus. Virpuliukai bėgiojo kūnu“, – iš karto po priimto sprendimo telefonu situaciją komentavo L. Sosunovičienė.
Alytaus miesto taryboje Liną Sosunovičienę pakeis Rasa Daugininkaitė, savivaldos rinkimuose dalyvavusi su visuomeniniu rinkimų komitetu „Alytaus piliečiai“. 
R. Daugininkaitė yra baigusi socialinio darbo studijas Vytauto Didžiojo universitete. Socialine darbuotoja anksčiau dirbo viešojoje įstaigoje „Tėviškės namai“, šiuo metu – Alytaus nakvynės namuose.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)