Teismas: picerija „Palermo“ turi būti nugriauta

, Alius Mikelionis
Teismas: picerija „Palermo“ turi būti nugriauta

„Palermo“ kavinė gali būti nugriauta.

Piceriją „Palermo“ valdanti bendrovė „Šalmėtė“ ir jos vadovas V. Smaidžiūnas sulaukė bendrovei nepalankių žinių iš Kauno apygardos teismo. Nutartyje rašoma, kad iki spalio mėnesio pabaigos statinys turi būti nugriautas. Įmonės vadovas teismo  nutartį skųs Lietuvos Aukščiausiajam Teismui.
Pastatą teismas įpareigojo nugriauti vadovaudamasis prieš dešimtmetį tarp verslininkų pasirašyta sutartimi. Tąkart V. Smaidžiūnas ir nekilnojamojo turto bendrovė „Dainavos turtai“ sudarė nekilnojamojo turto pirkimo sutartį, pagal kurią V. Smaidžiūnas „Dainavos turtams“ pardavė dalį miesto centre esančio žemės sklypo ir  įsipareigojo jame esančią piceriją „Palermo“ nugriauti savo lėšomis, tačiau savo įsipareigojimų neįvykdė.
Picerija „Palermo“, viena pirmųjų tokių užeigų Alytus mieste, turėjo didelį populiarumą tarp įvairaus amžiaus alytiškių. Čia vyko ir diskotekos, ir koncertai. Maitinimo ir pasilinksminimo vieta buvo atidaryta 1996 metais. Dešimt metų veikusi įstaiga užsidarė 2006 metais, bet savo veiklą atnaujino prieš kelerius metus. Netrukus jai buvo panaikinta licencija pardavinėti alkoholinius gėrimus. Įmonė šį Alytaus miesto savivaldybės sprendimą apskundė Kauno apygardos administraciniam teismui, tačiau bylą pralaimėjo. Vėliau apskundė Lietuvos vyriausiajam administraciniam teismui. Procesas dar nebaigtas, todėl „Palermo“ picerijoje alkoholiu prekiaujama. 
2017 m. spalio duomenimis, bendrovėje „Šalmėtė“ dirbo 27 darbuotojai, kuriems buvo mokamas vidutinis kiek didesnis nei 400 eurų mėnesio atlyginimas.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)