Toliau mulkinami Džordanos Butkutės gerbėjai

, Alius Mikelionis
Toliau mulkinami Džordanos Butkutės gerbėjai

G. Žitkauskas.

Alius Mikelionis
Nors jau buvo skelbta, kad Džordanos Butkutės koncertas Alytuje neįvyks, tačiau kovo 31 dieną per „Telia“ mobilųjį ryšį SMS žinutėmis vėl pradėtas reklamuoti renginys. Vartotojams siūlyta įsigyti bilietus su 15 proc. nuolaida. Sporto ir rekreacijos centras dėl to raštiškai kreipėsi į bilietų platintojus su prašymu nepardavinėti bilietų.
Renginį Alytaus arenoje organizuoti ėmėsi G. Žitkauskas ir jo įkurta įmonė „Euphoria event“ (anksčiau „G Concerts“), registruota Vilniuje. Praėjusių metų pabaigoje jo organizuotas koncertas, kai Alytaus arenoje pasirodė D. Montvydas, įvyko, tačiau, „Dainavos žodžio“ žiniomis, organizatorius nesumokėjo už salės nuomą. Alytaus sporto rūmų valdytojai nesutiko leisti rengti Dž. Butkutės pasirodymo, kol nebus padengta skola. Maždaug dvidešimties metų renginių organizatorius arenos valdytojus maitino pažadais apie skolos grąžinimą, tačiau iki kovo 31 d. pinigai už buvusį renginį nepervesti. Redakcijos žiniomis, G. Žitkauskas netgi mėgino koncertinės aikštelės atstovus apgauti netikru bankiniu pavedimu, o nepavykus šiai klastai, salę mėgino užsitikrinti tarpininkavimo kreipdamasis į arenos savininkę savivaldybę. Skolos taip ir nesulaukusi arena duris G. Žitkausko renginiams uždarė ir paskelbė, kad čia Dž. Butkutės koncertas „Neoninės pelių uodegos“ balandžio 8-ąją neįvyks. Tą dieną jau numatytas Moksleivių krepšinio lygos finalo ketverto turnyras. 
Žurnalistams pradėjus domėtis, kodėl parduodami bilietai į atšauktą renginį, platintojai iš pradžių  paskelbė, jog renginys neįvyks, bet netrukus pakoregavo, jog išankstinė prekyba bilietais stabdoma. Į pateiktus klausimus www.bilietai.lt atsakyti nesiteikė.
Dž. Butkutės vadybininkas Elegijus Strasevičius redakcijai sakė, kad kiekvienas atšauktas koncertas kenkia atlikėjos įvaizdžiui. Vadybininką taip pat šokiravo, kaip neturėdamas arenos leidimo G. Žitkauskas galėjo imtis renginio organizavimo. 
Redakcijos žiniomis, nuo šio renginių „organizatoriaus“ nukentėjo ir daugiau žinomų atlikėjų. Balandžio 4 dieną atšauktas Monikos Linkytės koncertas Alytaus miesto teatre. Su liūdnai pagarsėjusiu renginių organizatoriumi susisiekti nepavyko. Dingusiu be žinios šį „organizatorių“ ketina skelbti ir Dž. Butkutės, M. Linkytės, D. Montvydo vadybininkai, koncertinės technikos, reklamos gamybos įmonės.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)