Žaliosios olimpiados pusfinalis Alytuje

Žaliosios olimpiados pusfinalis Alytuje

Praėjusią savaitę paaiškėjo nacionalinės Žaliosios olimpiados pirmojo etapo nugalėtojai. Gegužės mėnesį skirtinguose miestuose vyks net 9 renginiai, sukviesiantys kelis šimtus moksleivių iš visos Lietuvos. Pirmasis pusfinalio renginys vyks Alytuje, Alytaus Putinų gimnazijoje. Jame Alytaus, Druskininkų, Varėnos, Lazdijų ir Birštono savivaldybių mokyklos kovos dėl kelialapio į finalą, kuriame turės galimybę laimėti pagrindinį prizą – kelionę į Vokietiją.

Žalioji olimpiada – tai, pirmasis nacionalinis tarpmokyklinis aplinkosaugos konkursas, kurio tikslas - ne tik išmokyti rūšiuoti, o apskritai atkreipti dėmesį į šiuolaikinio žmogaus elgseną, suteikti progą gilintis į šiuo metu aktualias aplinkosaugos problemas ir imtis realių veiksmų, prisidedant prie problemų prevencijos. Pirmajame etape dalyvauti panoro daugiau nei 250 Lietuvos mokyklų, kuriose mokosi 8 – 11 klasių moksleiviai, iš jų į antrąjį etapą pateko net 82 švietimo įstaigos.

Konkursą organizuojančios VšĮ „Žaliasis taškas” atstovė Gerda Vainoriūtė ir VšĮ „RV Agentūra“ direktorė Vaida Griškevičienė džiaugėsi, jog jau pirmajame etape pavyko pasiekti labai puikių rezultatų. Pasak jų, mokyklos tikrai parodė savo išradingumą: iš įvairiausių atliekų mokiniai sukūrė rūšiavimo konteinerius, kuriuos atsakingai naudojo, o resursų taupymo užduočių metu įrodė, kad net paprasčiausias priminimas, jog reikia taupyti vandenį ar elektrą, gali ženkliai sumažinti bereikalingą resursų švaistymą. Realius vaikų pasiekimus moterys kvietė įvertinti Žaliojo taško facebook paskyroje esančiuose video filmukuose ir nuotraukose.

Pirmasis Žaliosios olimpiados pusfinalis vyks gegužės 16 d., 11 val., Alytaus Putinų gimnazijoje. Šiame mieste susirungs: Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla, Alytaus r. Butrimonių gimnazija, Druskininkų „Saulės“ pagrindinė mokykla, Varėnos r. A. Ryliškio pagrindinė mokykla, Varėnos r. Žilinų pagrindinė mokykla, Lazdijų r. Seirijų A. Žmuidzinavičiaus gimnazija, Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija, Lazdijų r. Kapčiamiesčio E. Pliaterytės mokykla, Lazdijų r. Šventežerio mokykla ir Birštono gimnazija.

Geriausiai pusfinalyje pasirodžiusi komanda pateks į 2017 metų spalio mėnesį Vilniuje vyksiantį Žaliosios olimpiados finalą, kuriame besirungdama su dar 11 finalisčių, galės laimėti pagrindinį prizą - kelionę į Vokietiją.

Kviečiame dalyvauti renginyje ir palaikyti savo komandą, nes aktyviausi sirgaliai ne tik turės galimybę prisidėti prie komandos pergalės pelnydami taškus įvairiuose žaidimuose, tačiau aktyviai dalyvaudami renginyje laimės ir VšĮ „Žaliasis taškas“ įsteigtus smagius prizus.

Daugiau informacijos rasite www.rvagentura.lt. Registracija į olimpiados renginius – olimpiada@ztl.lt

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)