Dainavos žodis

Alytaus informacinis portalas

Kriminalai

Žiemą nelengva ir kelininkams

Alius Mikelionis,
Darius Babijonas

Pirmadienį Alytaus apskritį užvertęs sniegas rimtu iššūkiu tapo ne tik vairuotojams, bet ir patiems kelininkams. Sniegas ėmė dribti prieš 11 valandą. Maždaug po pusvalandžio susidarė sunkvežimių spūstis Santaikos gatvėje, nes baltarusio vairuojamam vilkikui sunkiai sekėsi užkopti į kalnelį. Iš paskos važiavęs „Volvo“ taip pat buksavo vietoje. Vairuotojai bandė padėti vienas kitam. Vairuotojas iš Rusijos kolegai padėjo užpylęs ant rato valgomosios druskos. Tai padėjo išjudinti sunkiasvorį. Pirmadienį po pietų eismas šia gatve stabilizavosi. Problemų vilkikams kilo ir pravažiavus Tūkstantmečio tiltą Pramonės rajono kryptimi.
Alytaus apskrities VPK Kelių policijos skyriaus viršininkas Andrius Rupeikis informavo, kad sunkvežimių eismas atnaujintas Ulonų, Santaikos gatvėmis nuo vasario 1 dienos. Iki tol čia leidimą dirbti turėjo vandentiekininkai, todėl laikinai eismas buvo nukreiptas Tūkstantmečio tiltu.
Nelengva buvo ir patiems kelininkams. Skubėdamas valyti apsnigtų kelių į avariją pateko įmonės „Kelių priežiūra“ barstytuvas. Nelaimė atsitiko apie 12 valandą, kai atlikdamas valymo darbus nuo kelio Alytus–Pivašiūnai nuvažiavo ir apvirto kelininkų spec. transportas.
Kaip informavo kelius mūsų krašte prižiūrinčios bendrovės „Kelių priežiūra“ Rytų regiono vadovas Veniamin Kiljonas, laimei, vairuotojo būklė normali, tai nustatyta po pirminės apžiūros. Vyras išvežtas į ligoninę atlikti papildomų tyrimų ir nuodugnesnės apžiūros. Žala technikai vertinama. Pasak V. Kiljono, kelininkų darbas žiemą reikalauja ypatingų vairavimo gebėjimų.

%d bloggers like this: