Dainavos žodis

Alytaus informacinis portalas

Švietimas

Projekto „Samsung mokykla ateičiai“ moksleivių favoritai – Daugų Vlado Mirono gimnazija!

Iš kairės: Indrė Rauleckienė, „Samsung mokykla ateičiai“ komisijos pirmininkė, Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazijos lietuvių kalbos mokytoja Gitana Ivanauskienė, direktorius Almantas Jakimavičius, istorijos mokytoja Virginija Svinkūnienė, teatro vadovė Žiedūnė Maldonienė.

Kovo 22 dieną Vilniuje, Tech parke, vyko projekto „Samsung mokykla ateičiai 2019“ finalas. Dvylika Lietuvos mokyklų varžėsi dėl pagrindinio 10 tūkstančių eurų vertės prizo. Taip pat buvo įsteigta Mokinių favoritų nominacija. Mokymų metu pedagogų komandos rengė skaitmeninių pokyčių savo mokykloje projektus, kuriuose pateikė viziją, kaip spręsti mokyklos bendruomenei aktualias problemas, tobulinti mokymo procesą ir tokiu būdu pagerinti mokinių mokymosi rezultatus. Inovacijoms atviri mokytojai išbandė įvairius skaitmeninius bendradarbiavimo įrankius, kuriuos pritaikė savo mokyklose.
Daugų Vlado Mirono gimnazijos komandos projektą ,,Vaizdas moko“ pristatė mokytojos Gitana Ivanauskienė, Žiedūnė Maldonienė, Virginija Svinkūnienė ir gimnazijos direktorius Almantas Jakimavičius. Komandas vertino dvi komisijos. Džiugu pastebėti, kad mūsų projektas taip pat buvo pastebėtas ir įvertintas, likome antri… Visgi Daugų Vlado Mirono gimnazijos komanda gavo „Samsung mokykla ateičiai“ Mokinių favoritų apdovanojimą! Jį skyrė mokinių komisija, pastebėjusi, kad projektas „Vaizdas moko“ buvo labiausiai orientuotas į mokinius.
Šis išskirtinis įvertinimas Daugų Vlado Mirono gimnazijai labai svarbus. Didžiausia sėkmė – laimingas besimokantysis.

Daugų Vlado Mirono gimnazijos informacija

%d bloggers like this: