Dainavos žodis

Alytaus informacinis portalas

Politika

Alytaus konservatoriai užtikrinti – plano „B“ jiems neprireiks

Alytaus miesto savivaldybės tarybos posėdis vyks gegužės pabaigoje. Tuomet ir paaiškės, ar taryba patvirtins Š. Klėgerio kandidatūrą.

Alytaus konservatorių frakcija bei partijos taryba apsisprendė ir jau pateikė merui Nerijui Cesiuliui kandidatą į vicemero pareigas. Jeigu anksčiau buvo minimos Povilo Labuko ir Andriaus Jučo pavardės, dabar bus teikiama tarybos nario, verslininko Šarūno Klėgerio kandidatūra.
Netikėtas posūkis Alytaus konservatorių politiniame fronte – frakcija bei partijos skyriaus taryba kandidatu į vicemerus merui teikia verslininko Šarūno Klėgerio kandidatūrą. Garsiai juokaujama, jog čia tinka lietuvių liaudies patarlė – kur du pešasi, trečias laimi. Taigi, gegužę vyksiančiame tarybos posėdyje nebus teikiamos nei Povilo Labuko, nei Andriaus Jučo kandidatūros.
„Iš tiesų vyksta politika, o tai yra kompromisų menas. Šiuo atveju, mano partijos kolegos Povilas Labukas ir Andrius Jučas savo kandidatūras atsiėmė ir tiek frakcijoje, tiek skyriaus taryboje buvo patvirtinta mano kandidatūra. Dėl jos turės apsispręsti taryba“, – sakė kandidatas į Alytaus mero pavaduotojus Š. Klėgeris.
Š. Klėgeris savivaldos rinkimuose buvo kandidatas į merus, jam tai pirmoji kadencija miesto taryboje.
„Aš esu pasiruošęs šiems pokyčiams. Rinkimų maratono metu įsipareigojau prisiimti atsakomybę. Šiuo metu atsirado platesnės galimybės įsilieti į miesto politinį gyvenimą. Būčiau nesąžiningas prieš savo rinkėjus, jeigu aš to nedaryčiau. Pačioje politikoje nebuvau, bet visada buvau šalia. Esu ne vieno projekto autorius. Vienas tapo netgi strateginiu renginiu – Alytaus pusmaratonis, kuris bus vystomas jau be manęs. Matau didelį kartų virsmą tarp savivaldybės vadovų ir, manau, puikiai įsiliesiu į tą kolektyvą“, – sakė pašnekovas.
Priminus neseną konservatorių nesėkmę, kai net koalicijos partneriai atmetė konservatoriaus Povilo Labuko kandidatūrą į vicemerus, Š. Klėgeris užtikrintai teigė, jog plano „B“ jiems jau neprireiks.
„Aš ir pats nesu labai paprastas asmuo – esu daręs labai sudėtingų dalykų. Taip, tai savotiškas iššūkis, tačiau tiek mano kompetencijos, tiek asmeninės savybės padės įgyvendinti koalicijos partnerių pasirašytą programą. Tam reikalingas komandinis darbas. Matau jauną ir ambicingą. Svarstomas ir planas „B“, kaip kad nutiko Povilui Labukui, bet esu įsitikinęs, kad „B“ plano nereikės“, – sakė Š. Klėgeris.

%d bloggers like this: