Buto remonto mastai ir garsai trikdo visą bendriją

Alytaus Žiburio gatvės Nr. 20 daugiabučio gyventojai sunerimę – jau daugiau nei mėnesį pusrūsyje vyksta buto remontas, kuris galvos skausmu tapo daugeliui. Iš pradžių nerimą kėlė tik garsai, o dabar pamatę mastus žmonės nusprendė netylėti. Kas gi vyksta Žiburio gatvės Nr. 20 daugiabučio viename iš butų – kalba gyventojai bei buto savininkas.
Alytaus Žiburio gatvės 20 daugiabučio pirmininkė Vida Žukauskienė išreiškė didelį susirūpinimą, esą pusrūsyje su atskiru įėjimu esančiame bute jau trečia savaitė vyksta remontas. Žmonės ėmė skųstis, kad garsai nepakeliami, o pamatytas vaizdas nejaukus. Namas statytas 1963 metais.
„Pasižiūrime – darbininkas dirba, pilna statybinių atliekų, sienos išgriautos. Vienas langas užmūrytas. Mes „strioke“, kad kaip Kaune namas griuvo – gal ir pas mus taip bus. Namas 1963 metų statybos. Čia ne juokas. Prieš dvi savaites buvo toks vaikinukas, klausiau jo, ką darys. Esą čia tik apdailins, bus gražu. Mūsų aikštelė maža, jeigu kavinę nori – gyventojai nesutiks. Sako, vakar su meru pietavau ir leido suprasti, kad niekas man nieko nepadarys“, – kalbėjo daugiabučio bendrijos pirmininkė V. Žukauskienė.
Pirmame aukšte gyvenanti moteris teigė, jog neramu pasidarė tada, kai nuo remonto darbų ėmė vibruoti baldai.
„Neįmanoma gyventi. Tiesiog lova kruta juda. Bijau, kad nenukrisčiau. Mes pradėjome su namo pirmininke aiškintis, kas čia darosi. Mums savininkas atėjęs pasakė, kad tik truputį paremontuos, o dabar neįmanoma gyventi“, – kalbėjo Ona
Malinauskienė.
Moterys įėjo į remontuojamą butą, pradėjo klausinėti čia dirbusio statybininko, kas vyksta, ar neliečia laikančių sienų, mat daugybė išverstų plytų kėlė įtarimų. Daugiabučio pirmininkė pakvietė namą administruojančio Alytaus butų ūkio vadovę. Ši patikino, kad laikančios sienos, regis, neliestos, nors daugiabučio gyventojos labai neramiai žvelgė į galybę išdaužytų plytų.
Patalpos daugybę metų buvo apleistos, nekeisti langai, tad pirmame aukšte gyvenanti moteris nuolat skundėsi, kad labai šalta. Ji tikisi, kad naujasis savininkas pakeis langus. Remontuojamų patalpų savininkas sako, jog atraminių sienų nelietė, namo gyventojus buvo įspėjęs apie planuojamą remontą.
„Labai apgailestauju dėl įvykusio nesusipratimo. Kaimynus buvau įspėjęs. Nesitikėjau, kad remonto darbai jiems pridarys tiek rūpesčių. Dėl gražios kaimynystės ateityje prašau visų dar šiek tiek kantrybės“, – sakė verslininkas, patalpų savininkas Saulius Ivoška.
Pagal galiojančią tvarką, apie remontą bute būtina pranešti savivaldybės Viešosios tvarkos skyriui, daugiabučio laiptinėje iškabinti skelbimą ir perspėti gyventojus.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

traffix.lt

Taip pat skaitykite:

%d bloggers like this: